Lista ocen Fiat Bravo I 1.4 75KM 55kW 1995-2001 (27) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Albrera
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Jakbym wiedzial ze silnik 1.4 12v jest taki badziewny to bym go nie kupil, ale z drugiej stony samochod to nie tylko silnik, wiec stosunek ceny do produktu jest ok. Polecam fiata Bravo, mozna kupic bardzo fajne samochodziki juz za okolo 8-10 tys.pln ale w innej wersji silnikowej niz 1.4 choc jesli ktos zadowala sie srednimi osiagami i jazda z predkosciami 120 km/h to wersja 1.4 12v jest dla niego idealna, jesli by ktos chcialto sprzedam swoj...
~VanDamme
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
polecam wszystkim zainteresowanym kupieniem fiata bravo zeby szukali zadbanych i dobrze utrzymanych modeli,bo inaczej czekaja ich przez pierwsze pol roku male naprawy.(u mnie robilem tylko skrzynie ale kupujac wiedzialem co biore) a poza tym bardzo tanie czesci ktore dostaniemy w kazdym szanujacym sie sklepie z czesciami
~KAMIL
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Jakość za taką cenę jest super .Porównywałęm roczniki Niemieckie i Japońskie chyba se kpiny robią .Mój fiat to idealny wybór dla mieszczuchów .Na długie trasy kupuje się inne samochody .
~pyrek
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Słuchajac opini właścicieli Astr1 czy Escortów wychodzi że BRAVO prezentuje się podobnie jeśli chodzi o awaryjność-jest za to ładniejszy i troszkę tańszy na rynku używanych aut
~luktoy@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Za kwote dwudziestu kilku tysięcy za używany egzemplarz na prawdę można wybrać coś mniej niezawodnego. I na pewno przed zakupem trzeba go "prześwietlić" bardzo dokładnie.
~filip 87
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
ceny nie sa wygórowane a mozna sobie sprawic, nowoczesnie ( nadal ) wygladajace auto, lecz z przecietnym silnikiem, raczej dla spokojnych kierowców
~XXX
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
samochod posiada ABS wspomaganie pelna elektryke , wiec cena jest za ten model do przyjecia
~pawelw@dabrowa.pl
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
za tą cenę około 15kpln ciężko coś przyzwoitego kupić - z silnikiem 1.4 auto pseudo sportowe
~ireneusz.kornecki@big.pl
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
nowego bym nie kupił; używane - polecam kupienie 2-latka i należy je sprzedać max. 5-6 latka

Usterki Fiat Bravo I

Fiat Bravo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~stj8@wp.pl
Hatchback 3d 1.4 75KM 55kW
Ta relacja, przynajmniej w moim przypadku jest całkiem korzystna.