Lista ocen Fiat Bravo I 1.4 80KM 59kW 1995-2001 (85)

~lukas156@poczta.fm
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Auto swietnie wygląda( choc to oczywiście kwestia gustu- sa ludzie którzy golfa 3 uważaja za najładniejszego kompakta z tamtych lat, jak dla mnie to do bravo mozna jedynie porównać alfe no i moze megane), jest bardzo funkcjonalne. bałem sie troche fiata, ale nabieram oprzekonania. poprostu wiekszośc ludzi którzy psiocza na fiata miała kontakt głównie z 126 156 ewentalnie z cc, sc lub sieną, a tak na prawde te wieksze i drozsze fiaty sa...
3,8
~Marcin
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Auto ma złą opinię,choć mój egzemplarz jest przykładem że przy normalnej, rozsadnej eksploatacji może długo posłużyć.Przebieg mam oryginalny i do tej pory nie mogę narzekać.Brak poważnych usterek, niegdy nie odmówił posłuszeństwa na drodze. Cenię jego linię nadwozia i duży jak na tę klasę komfort.
~Spidi
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Auto ogolnie ładne , przyciągające uwage na drodze, dobrze sie prowadzi, wygodne, czeci tanie i naprawa(praktycznie we własnym zakresie lub do kumpla jade) za te pieniadze nie kupiłbym innego. Śłiczna linia nadwozia jedna z najładniejszych w tej klasie choć ma już ponad 10 lat....
~wkrótce podam meila
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Gdyby miał kupować używane 3 drzwiowe auto segmentu compact z lat 1995 - 2000 to kupiłbym Bravo. Silnik 1.4 przy odpowiednim serwisie OK. Cena OK, nie ma problemu ze złodziejami. Dla super oszczędnych polecam 105 JTD, a dla lubiących dynamiczną jazdę 5 cylindrowe HGT 147 KM lub w modelach po 99r. 155 KM. Mówią, że Focus ma bardziej sportowe zawieszenie, może ma niesprawdzałem ale 2 litrowy Focus ma tylko 136 KM! A poza tym jest brzydki.
3,5
~Andy-psg-gdansk
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
ogólnie mimo tych usterek bravcie da sie pokochac...trzeba o niego tylko dbr=ac dbac i tylko dbac a odwdzieczy sie
~dominikus
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Dobre wyposazenie, tanie czesci zamienne, niezly wyglad. Do tego cena nie jest wysoka..Nie zaluje( wybieralem miedzy faicikiem, a golfem III).
3,2
~maniek
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Atrakcyjne cenowo, ale bardzo dużo spala paliwa. Niby ma 80 KM, ale żeby wkręcić to auto na 140 km/h to trzeba dużej cierpliwości. Wyższe prędkości tylko z górki i przy sprzyjającym wietrze. Dla porównania cięższa ale mocniejsza o 10 KM Astra II jest zdecydowanie lepsza i oszczędniejsza. Ładne stylistycznie, trochę sportowe, ale niepewne w zakrętach.
~Marcin z Bydgoszczy
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Jestem zadowolony,choć pamiętam,ze to Fiat.Bardzo o niego dbam i póki co odwdzięcza się.Auto bardzo ładne o dobrych właściwościach jezdnych i dość komfortowe. Nie zamierzam go sprzedawać jeszcze przez kilka lat.
3,5
~Marcin z Bydgoszczy
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
To tanie auta,choć mniej trwałe ale bez tragedii. Stosunek jakości do ceny wypada tu dobrze. Może trochę więcej awarii ale części są tanie. Najsłabszy punkt fiatów to zawieszenie, ale raz na 100 tys. km. 500zl na wahacze (oryginał)to nie powód by z tego auta rezygnować. Wrażliwe na stosowany olej, nie znosi zaniedbań-wymiana co 10 góra 12 tys km. I dopóki może lać syntytyki 5W40.

Usterki Fiat Bravo I

Fiat Bravo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,2
~daro
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Ogólnie bravo to fajne autko ale ten silnik odbiera dużo frajdy z jazdy. Mnie najbardziej cieszy jego wygląd , na alumkach wygląda na dużo młodsze auto niż 10-letnie.