Lista ocen Fiat Bravo I 1.4 80KM 59kW 1995-2001 (35) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wkrótce podam meila
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Drobiazgi? Nic się nie zepsuło, może dlatego, że FIAT Bravo nie ma jakiejś zaawansowanej elektoniki oprócz el. szyb, radia (seryjne beznadziejne) i centralnego zamka i immobilizera. W samochodach następnej generacji (Astra II, 307, Megane, 147, Golf IV) jest tego znacznie więcej więc jest większe pole do "popisu". W moim Bravo nic się nie psuło.
~Szczęsny
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Niestety drobiazgi irytują ale ceny bardziej. Za wahacz w sklepie dałem 150zł na allegro 80zł. Termostat 140zł (sprzedawany tylko w całości do tego modelu), łączniki stabilizatora z gumami ponad 40zł.
~arturro
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
cały czas coś szwankuje,kończysz jedną naprawę,po miesiącu następna:silniczki wycieraczek,chłodnicy,licznik,cewka,pompa paliwa(pomimo że zawsze miałem minimum 1/4 baku paliwa),sonda lambda,el.szyby ...itd.itp.
~Marcin z Bydgoszczy
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Nie mogę narzekać.Mam autentyczny przebieg, w tym czasie:pompa wody,amortyzatory(nie montować oryginalnych-są beznadziejne,ja zastąpiłem SACHS i jest ok),tłumik końcowy,tylne szczęki,wymiana napędu rozrządu.
~bohdanek@tlen.pl
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
umiarkowanie niezawodny , nigdy nie stanął na trasie . wypalił się przełącznik świateł ( w passacie miałem to samo )czasem skrzypi deska rozdzielcza , ze dwa razy zatrzymał się silniczek tylnej wycieraczki
~dancerz
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
same drobiazgi rzadko kiedy wydałem więcej niż 100 zł - przełącznik świateł - zamontowałem przekaźnik automatycznego załączania krótkich. brak postojówek - podobny przekaźnik
~lukas156@poczta.fm
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Urwany ogranicznik drzwi- ogranicznik w aso 36 zl, wymiana samodzielnie. spalone zarówki, z drobiazgow to tyle. czasem to zaskrzypi, ale auto ma 9 lat, nie ma cudów.
~Bartosz Filipiak ´brachu´
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Lubia psuc sie drobiazgi no ale powtarzam, ponad 9 latek robi swoje. Mankamentem jest za to termostat, klamki, wahacze i przelacznik zespolony - to lubi szybko padac.
~dominikus
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Wycieraczka tylna nagle padla.. Przednie "puscily dymek" raz czy dwa nagle przestajac dzialac..a po dobie reperujac sie same.. Odukac. Narazie niewiele sie zlego dzieje!
~Marcin
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
100 tys przebiegu oryginalny od nowości. W tym czasie: amory z tyłu, pompa wody, tłumik, akumulator, termostat. Poza tym klocki,teraz tarcze hamulcowe, przwody WN, czyli norma.