Lista ocen Fiat Bravo I 1.4 80KM 59kW 1995-2001 (26) - Ergonomia

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wkrótce podam meila
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Zbyt przeładowane dźwigienki przy kierownicy ale włoskie auta tak mają. Nie wiem czy fotele można podpiąć pod tę kategorię, ale nie mogę tego pominąć są trochę niewygodne (zbyt krótkie siedziska). Deska rozdzielcza może nie jest najbardziej ergonomiczna, ale pzynajmniej nie jest tak nudna jak naprzykład w Astrze czy Golfie. Co do tych zachwytów nad plastikami stosowanymi w VW Golfie, to jestem (delikatnie mówiąc) innego zdania. Wiem co piszę...
~lukas156@poczta.fm
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
w zasadzie wszystko na swoim miejscu, wygodnie i pod reką. regulowana wys. kolumny kierowniczej i niska zwarta pozycja za kierownuicą, nie to co w renówkach. pod tym wzgl;edem jest swietnie.
~Andy-psg-gdansk
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
wszystko na swoim miejscu ,tylko cały czas mam wrazenie jakby cos mialo sie zepsuc ale nie wiem co,,, :P w sumie to delikatne autka
~krzysiek
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Podoba mi sie funkcjonalność wnętrza. Auto bardzo szerokie i są jedynie problemy z siebnieciem do regulacji prawego lusterka.
~etherna83
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Zastanawialiśmy się nad Corsą z podobnego rocznika ale Bravo zdecydowanie lepiej wypada :)
~Omar27
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Jeden z niewielu plusów tego modelu, jest naprawdę wygodne i przestronne auto. Deska też przyjemna.
~daro
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Wszystko na swoim miejscu. Kierownica, przełączniki i predały chodzą lekko. w sumie ok
~dawidq100
przejechanie nim 200 km bez odpoczynki naprawde nie stanowi problemu
~Moco
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Wszystkie pokrętła czytelne i wygodnie umiejscowione ;)Fajne miejsce na radio ;)
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo I 1.4 80KM 59kW
9,3
9,2
~winik
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
jak dla mnie swietnie,wszystko na swoim miejscu ale to kwestia gustu