Lista ocen Fiat Bravo I 1.4 80KM 59kW 1995-2001 (44) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wkrótce podam meila
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Autko jest bardzo szerokie na zewnątrz 1755 mm(patrz Astra, Golf a nawet Vectra), a zatem i w środku nie brakuje miejsca. Jak na auto 3 drzwiowe z tyłu jest nieźle, dużo lepiej niż u konkurencji z tamtych lat (1997). Fotele przednie bardzo fajnie się odchylają ułatwiając tym samym zajęcie miejsca na tylnej kanapie, po czym wracają do swojej poprzedniej pozycji (po pociągnięciu za "dźwignię" oparcie fotela "przełamuje" i cały fotel przesuwa się...
~lukas156@poczta.fm
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Jak na tak małe auto ( długość) jest naprawde b.dobrze, a nalezy przypomnieć że autko jest za to dość szerokie jak na swoj wiek i oferuje naprawde sporo miejsca zwłaszcza na szerokośc. Także z tyłu jest nieźle ( dla mnie bravo ma byc wygodne dla 2 osob i tyle) w kazdym badz razie nikt z moich pasazerow na brak miejsca nienarzekał. natomiast bagaznik, no cóż mały ale mi to nieprzeszkadza.
~dawidq100
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Mało kto by uwierzy że z przodu może byc tyle miejsca. A tu miła niespodzianka..Nawet nie domyślasz sie ze jedziesz małym autem...do chwili aż obrzucisz głowe w tył;p choć siedzący z tył też zawsze mówią \"ale tu dużo miejsca\"
~Marcin z Bydgoszczy
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Bardzo dużo miejsca.Auto jest bardzo szerokie (175,5cm to tyle,co Mercedes W124!!!) i czuję się to w środku. Mam 186 cm wzrostu i z tyłu nie dotykam głową dachu.
~Marcin z Bydgoszczy
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Bardzo dużo miejsca. W klasie kompakt z tego okresu, to chyba lider. Uwaga-jest baaardzo szeroki (175cm)- tyle mają auta klasy wyższej.
~Andy-psg-gdansk
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
tutaj jak na małe autko super duzo miejsca jest choc fotele za sląbe sa mi sie srubki mocujace ciagle odkrecaja... :(
~daro
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Zarówno kierowca jak i pasażerowie maja zapewnioną dużą przestrzeń. Trudną znaleść kompakt o większej przestronności.
~Peter Basket
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Z przodu rewelacja, dużo lepiej niż np w Oplu Astrze. Z tyłu gorzej ale woziłem już tam 3 osoby o wzroście 2m i wytrzymali.
~Moco
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Jak dla osoby mierzącej 190cm to miejsca jest wystarczająco zarówno z przodu jak i z tyłu ;)
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo I 1.4 80KM 59kW
9,3
9,2
~dancerz
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
dużo miejsca z tyłu jak i z przodu bez problemu pakowaliśmy się w czwórkę na tygodniowe wyjazdy