Lista ocen Fiat Bravo I 1.4 80KM 59kW 1995-2001 (44) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wkrótce podam meila
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Jak na tą klasę auta i przebieg bardzo dobra. Tylko wsteczny (jak to w Fiatach) głupio się "wrzuca". Po przejechaniu 180 tkm żadnych napraw synchronizatorów etc. Żadnych wad konstrukcyjnych (np. w VW Golf IV 1.6 obudowy skrzyni "lubią" pękać !).
~lukas156@poczta.fm
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Troche problemow przy redukcji na 2, ale ogolnie biegi wskakuja precyzyjnie i z kliknieciem, jezdziłem do tej pory mniejszymi fiatami i było zdecydowanie gorzej. moj poprzedni amochod corolla jednak miala jeszcze lepsza skrzynie.
~Marcin z Bydgoszczy
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Doskonała i precyzyjna zmiana biegów(przynajmniej ja tak mam).W nowym Yarisie szwagra drążek chodzi znacznie gorzej. Jak dle mnie zbyt krótki 5 bieg,stąd za dużo hałasu przy120 i wyższe spalanie.
~maniek
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Zaskoczenie na plus, bo biegi mają krótkie skoki i bardzo fajnie, wręcz sportowo się je przełącza. Kłopot z wrzuceniem jedynki, ale to nic poważnego.
~Peter Basket
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Ważne by dobrze ustawić linkę sprzęgła, wtedy biegi wchodzą bez problemów. Jeśli jest za długa będą zgrzyty szczególnie przy wstecznym.
~luzzik
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
sprzeglo hmm ,mankament kazdego fiata padlo przy 97 tys ,masakra, teraz zalozone duzo mocniejsze i mam nadzieje ze kolejne 100 tys wytrzyma
~zimny211
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Skrzynia biegów jest naprawdę dobra żadnych problemów z wrzucaniem biegów, żadnych zgrzytów naprawdę dobra.
~Marcin
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Trochę krótkie przełożenia,astra 1,6 ma znacznie dłuższe stad pozwala na ekonomiczniejszą jazdę.Praca drążka ok.
~Spidi
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
bardzo dobra , 120 tys. i nic sie nie dzieje złego -- biegi wchodza nadaj gładko i precyzyjnie nie mam zastrzerzeń

Usterki Fiat Bravo I

Fiat Bravo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marcin z Bydgoszczy
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Praca drążka zmiany biegów wzorowa. Niestety właśnie czeka mnie wymiana sprzęgła-ale nie wiem, czy nie winny tu trochę styl jazdy.