Lista ocen Fiat Bravo I 1.4 80KM 59kW 1995-2001 (32) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Spidi
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Fiat nalezy do samochodów szybciej tracących na wartości niż konkureci , a przeciez kazdy z nich ma tez różne usterki , nie wiem czym to jest spowodowane bo na pewno nie awaryjnoscia tylko jakimis głupimi stereotypami -- tak jak np. niemieckie jest najlepsze i najtrwalsze co jest tez prawda ale nie do konca. Bo sa tez rózne modele bravo z róznymi indywidualnymi przypadkami niedociągniec fabrycnych zaniedbań tak samo jest i z amerykańskimi,...
~Peter Basket
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Auto kupiłem za 9 tys. (sprowadzony) po opłatach i wymianie paska rozrządu,płynów, k. hamulc. i czegoś tam jeszcze wyszło 11,5 tys. (06.2005). Samochód jest w wersji 1,4s ale posiada klimę, abs, wspomaganie, 2xpp, reg. fotel kierowcy i kierownicę. Za jakiś czas najchętniej zamieniłbym na ostatni wypust z 2001r bravo lub brava 1,6 16v. Warto bo auta te sa dobrze wyposażone, wygodne i ciągle nieźle sie prezentują. Są też dużo tańsze od...
~lukaszlz@wp.pl
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Taka jakość jaka cena.Ja nie narzekałem była elektryczna regulacja szyb,lusterek,centralny zamek na pilota,klimatyzacja,alufelgi.Innego samochodu nie kupisz za tak niską cenę z takim wyposażeniem.Miałem do wyboru Vw Golf III bez wyposażenia z 1993r.i Fiata Bravo z 1997r. za tą samą cenę no i wybrałem Bravo .Wygląd robi swoje.
~Marcin
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Za tę cene nic lepszego nie znajde. Jest wart 9-10 tys. Mo jest bezwypadkowy ze 100tys najechane. Mam nadzieje ze pojeżdże jeszcze z 5 lat. Bardzo lubie to auto. Trudno jeżdzić czyms rownie tanim i tak wygobnym i zarazem ładnym. Wygląda na droższe, młodsze i nowocześniejsze auto, a to juz 10 lat. Polecam z pewnego żródła.
~dawidq100
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Za te pieniążki możesz sobie kupić passata b4 z przebiegiem rzędu 400 tys.twoja decyzja;p ale tyc klamotów juz tyle jezdzi ;] a tu masz za niecałem 5 tys. autko no powiedzmy sobie szczerze nie tak często spotykana tenie w utrzymaniu;p nie pozostaje nic innego jak kupować i zbierać na konkretną fure;p
~Marcin
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Mój ojciec ma astrę podobny rocznik i wartość.Oba auta wypadają całkiem dobrze, bravo bije astrę jakością blach,zaś astra mniej pali,ma lepsze wykończenie wnętrza i w opinii użytkowników jest bardziej trwała.Jeśli chodzi o stylistykę i osiągi Bravo górą.
~Bartosz Filipiak ´brachu´
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Bravo mozna kupic w dobrej cenie, co dla ich wlascicieli nie jest mile widziane (duzy spadek wartosci). Naprawde mile i bardzo wygodne autko. Szukajcie tylko silnika 1,6 bo pali tyle co 1,4 a jest znacznie dynamiczniejsze.
~luzzik
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
troszke mi sie cisnienie podnioslo po wejsciu do uni stracilem troszke na nim,placilem3 lata temu 22 tys a teraz jest wart moze z 13tys, ale w tym uatku nie czuje jego wieku to tez juz nie narzekam ogołna ocena to doskonałe autko
~Szczęsny
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Auto kupiłem za 600zł w 2008 z elektrycznymi szybami regulacją fotela kierowcy i kierownicy oraz centralnym zamkiem i jestem zadowolony do dziś. Nie ukrywam że czasem byłem na niego zły ale wynagradza wygodą.
~wkrótce podam meila
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
FIAT jest samochodem, który z uwagi na powszechną opinię bardzo traci na wartości (duża w tym zasługa serwisów ASO). Jednak jeśli jest to auto BEZWYPADKOWE i w miarę zadbane polecam kupno.