Lista ocen Fiat Bravo I 1.4 80KM 59kW 1995-2001 (39) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wkrótce podam meila
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Fatalna wentylacja!!! Odradzam długietrasy tym autkiem (mam na myśli 2000- 2500 km w 24 godziny) można wykitować :). A tak poważnie... Parowanie szyb z uwagi na brak klimy to dość irytujący problem (wiadomo wersja na rynek polski, klima wtedy kosztowała jakieś chore pieniądze) szyby parują od jesieni do wiosny a nawet podczas deszczowego lata. Polecam montaż dobrego szyberdachu. Dość istotna rzecz o której zapomnieli konstruktorzy, to uchylne...
~lukas156@poczta.fm
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Powiem tak, klimy niestety nie mam. a ogrzewanie, hm powoli sie nagrzewa. toyota zaczynala grzec po doslownie 90 sekunach, fiat potzrebuje na to wiecej czasu, ale jak juz sie nagrzeje to piekarnik ( dodam ze termostat jest nowy, wiec ty chyab wada wrodzona tego modelu0
~dominikus
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
3,5m - 4,0 kilka kilometrow zima- ciepelko. lato... coz.. Klimy nie mam, ale znosnie bywalo.. Nie daje jednak rady z zaparowanymi bocznymi szybami.. Jesien, wczesna wiosna, czasem zima.. PORAZKA! Szyby ciekna...
~daro
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Wentylacja na przeciętnym poziomi jednak na ogrzewanie trzeba troche ponarzekać , zwłaszcza w mroźne dni w aucie tudno szybko uzyskać wyższą temperature.
~Spidi
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Na początku troche długo sie rozgrzewwa , ale póżniej jak najbardziej przyjemnie --trzeba z 3 km przejechac aby było miło i cieplutko,
~winik
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
w cztery osoby w deszczowy zimny dzien szyby za bardzo zaparowane ale ogrzewanie doskonale-parzy w twarz:)i siedzi sie jak w piecu
~lukaszlz@wp.pl
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Z wentylacją było kiepsko,parowały szyby ale była klimatyzacja to poprawiało odparowywanie szyb.Ogrzewanie nie za dobre.
~zimny211
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Szybciutko sie nagrzewa niestety boczna szyba pasażera i kierowcy paruje i trzeba przecierać ręką bo nawiew nie daje rady.
~Peter Basket
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Moja wersja ma klimę, którą latem doceniłem. Zimą lub podczas deszczu szyby mocno parują, ale nawiew daje sobie z tym rade

Usterki Fiat Bravo I

Fiat Bravo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dawidq100
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
z tym nie ma problemów. Trzeba grzac to grzeje.. nie ma klimy wiec o chłodzeniu nie ma mowy.