Lista ocen Fiat Bravo I 1.4 80KM 59kW 1995-2001 (44) - Widoczność

Na liście zabraknie 41 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wkrótce podam meila
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Do przodu niektórym mogą przeszkadzać grube słupki. Do tyłu jeszcze gorzej (brdzo szerokie tylne słupki). Jednak wpływa to pozytywnie na poczucie bezpieczeństwa:). Trochę przeszkadzają lusterka zewnętrzne - są za małe.
~maniek
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Dobra do przodu, dobra na boki, bo wiadomo 3 drzwi to i boczne są szersze. Z tyłu nie ma zagłówków, więc już dawno nie jechałem do tyłu oglądając się przez ramię - to sobie zaczynam przypominać.
~Spidi
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Dobra , troche słupki ograniczają widoczność, lusterka tesz maja martwe punkty, do tyłu troche tez kiepska ---- ale ludzie prawie wszystkie samochody maja te wady wiec nie dajmy sie zwariowac
~Andy-psg-gdansk
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
wszystko widze doskonale. drazni mnie jedno ze przy niskich temperaturach albo w deszczu paruja szyby niemiłosiernie.. nie wiem co to jest ale podejzewam nagrzewnice.
~daro
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Do przodu bardzo dobra. Do tyłu też ok tylko kształt karoseri sprawia że w raczej małych lusterkach wstecznych raczej mic nie widać poniżej lini okien
~jacky
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
za grube słupki zarówno z przodu i z tyłu, jak go kupiłem to o mało nie przejechałem kobiety na pasach skręcając wprawo, słupek po prostu mi ją zasłonił
~dawidq100
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Jak jedziesz do przodu to jest super;p no ale do tyłu juz tak nie ma;] malutka szyba i te zagłowki no nie idą w parze;0
~Moco
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Widoczność jest dobra, minusem są dość grube słupki pomiędzy drzwiami, a szybą czołową, ale można sie do tego przyzwyczaić
~dancerz
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
nie mam problemu z parkowaniem faktycznie do tyłu trochę słabo widać ale idzie się przyzwyczaić
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo I 1.4 80KM 59kW
9,3
9,2
~bbb
Hatchback 3d 1.4 80KM 59kW
Bardzo dobra w kazdym kierunku, do tego regulacja wysokosci fotela co ułatwia widocznosc.