Lista ocen Fiat Bravo I 1.6 16V 103KM 76kW 1996-2001 (56) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TermiT
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Mam 193cm wzrostu i zero problemów z zajęciem wygodnej pozycji za kierownicą. Miejsca mam pod dostatkiem na nogi i na głowę. Bravo nie wygląda ale ma na prawdę dużo miejsca w kabinie - jestem w stanie usiąść na tylnej kanapie przy przednim fotelu ustawionym pode mnie :) Jeździłem już moim Bravo w 5 osób i nikt nie narzekał - to auto jest większe niż ktokolwiek mógłby się spodziewać patrząc z zewnątrz.
~Adam 1,6 GT
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Z przodu bardzo dobrze żadnego ścisku ani obijania się łokciami z pasażerem, z tyłu natomiast nie interesuje mnie to bo tam nie jeżdżę :] Jednak z relacji moich pasażerów to jest sporo więcej miejsca niż w Golfie III (podróż ok 200 km z tyłu 2 osoby i pies, brak jakichś szczególnych narzekań). Niezbyt wygodne może jest wsiadanie czy wysiadanie ale tak to jest w samochodzie 3 drzwiowym.
~Pudzian TEAM
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Jak wsiadłem za kierownice i ustawiłem fotel dla siebie (177cm wzrostu, dbd zbudowany) to miejsca miałem aż nad. A jak zacząłem pózniej wozić pasażerów to każdy sobie chwalił, że jak na 3-drzwiowe auto to miejśca z tyłu jest bardzo dużo. W 4 osoby, ze średnim bagażem można wybrać się w daleką podróż i przy okazji dobrze wypocząć:)
~Cml
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Bravo I nie jest to duże auto wiec zawsze coś kosztem czegoś. Chcesz mieć wiecej miejsca z przodu to mniej bedziesz miał z tyłu. Mnie akurat to nie przeszkadza ponieważ nie mam jeszcze dzieci wiec nikt z tyłu nie jeździ. Zaletą jest oczywiscie możliwość rozkładania siedzeń z tyłu i powiekszania bagażnika...
~pomier1@wp.pl
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Dużo miejsca z przodu i sporo z tyłu. Samochód bardzo przyjemny do podróży w 4 osoby. W 5 osób z tyłu pasażerowie mają trochę ciaśniej. Regulowany w dwóch płaszczyznach fotel kierowcy i regulowana kierownica. Bardzo dobrze trzymające na boki fotele. Jakość plastików wokół kierowcy prosi jednak o poprawę.
~Bombaj
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Mam 187 cm wzrostu i 95 kg. przestrzeń dla kierowcy wystarczająca tylko siedzisko mogło by być nieco dłuższe.dobre ułożenie pedałów hamulca i sprzęgła,dośc szeroko(rozmiar buta 47 wiec uwazam że to wazne)...z tyłu smiało moga jechać 2 dorosłe osoby...dośc szerokie auto
~filozofhh
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
mam 183 cm i 100 kg kierowca o mojej posturze ma multum miejsca dla siebie pasażer może mieć tyle samo albo i więcej ... z tyłu heh no tam sie mieszczą osoby do 185 cm wzrostu i ok 80 kg .. auto dla czterech osób na trasę 400 km b wygodne.
~tomaszb3@vp.pl
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Przestrzeń idealna mam 195cm wzrostu i do dachu brakuje mi jeszcze ok 10cm na boki też o nic nie zaczepiam a jestem postawnym chłopem. Z tyłu żatko jeżdżę i głową nie sięgam do dachu nie to co w golfie muszę być w pół złamany.
~Zajec
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Z przodu niczego nie brakuje, jak w domowym zaciszu, wszystko pod ręką i dużo przestrzeni, miejsce na drobiazgi jest więc nie trzeba tego upychać po kieszeniach. Z też wporządku choć osoby wysokie mogą mieć troszkę niewygodnie.

Usterki Fiat Bravo I

Fiat Bravo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Raku
Hatchback 3d 1.6 16V 103KM 76kW
Super!! Z przodu mam sporo miejsca - na pewno wystarczająco zarówno i na nogi jak i na barki, z tyłu nie siedziałem lecz jechałem nie raz w długie trasy i pasażerowie sobie chwalili!! Jak na te gabaryty przestrzeń perfekcyjna