Lista ocen Fiat Bravo I 1.6 16V 90KM 66kW 1995-2001 (39) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Jak na 3-drzwiowe autko sportowe, miejsca jest baaardzo dużo. Z przodu mnóstwo, z tyłu w trasie siedział mój 2m kumpel i postanowił że zasiądzie jednak z przodu dopiero po 800 km i dopiero wtedy wyrzucił kobietę do tyłu :), ale jak stwierdził w Seacie był w stanie wytrzymać 400 km, także Bravo górą
~andee
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Zarówno z przodu jak i z tyłu dużo miejsca. Zwłaszcza tył bardzo pozytywnie zaskoczył mnie jak i osoby, które miały okazję tam podróżować. Jak na ten typ samochodu przestrzeń według mnie jest bardzo dobra.
~darnok_tar@wp.pl
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Z przodu idealnie (fotele og GT pokryte skora) pod warunkiem zapietych pasow. Z tylu nie jezdze wiec mnie to nie interesuje, aczkolwiek narzekan nie slyszalem.
~aleks
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
super, największe auto w swojej klasie a może i w klasie wyżej, nie znam drugiego auta tej wielkości gdzie facet 193 cm nie bije głową w dach siedząc na tylnym siedzeniu
~Piotr
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
z pozoru nie duże auto lecz w środku miejsca jest sporo. Wiadomo że nikt nie kupi Bravo jako auta rodzinnego gdyż na takie ono się nie nadaje.
~Macieq
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Doskonała - z przodu jest świetnie, z tyłu jak na coupe tez super. Mam 195cm i jest mi bardzo wygodnie. Fotele rewelacyjne. Po prostu bajka :) Moja ocena to 5+
~Wlodek
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
jak na ta klase to jest bardzo duzo miejsca, mam i bravo i omege, i gdy patrze na nie z 7 pietra to bravo jest niewiele wezsze od omegi
~mk
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Dużo miejsca 4 osób. Brak uchwytów do przytrymania dla pasażerów tylnych siedzeń podczes wysiadnia ztylnych miejsc
~Bartek
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
jest calkiem dobrze ale na tylnych siedzeniach jedzie sie na dluzsza mete niewygodnie

Usterki Fiat Bravo I

Fiat Bravo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~szobekag@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Ostatnio siedziałem w BMW 740. Czułem się jak w klatce. Fiat dla mnie rewelacja tył, a zwłaszcza przód