Lista ocen Fiat Bravo I 1.6 16V 90KM 66kW 1995-2001 (44) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Nie ma najmniejszych problemów - grzanie grzeje bardzo dobrze, klima rewelacyjna i bardzo wydajna i co najważniejsze nie ma zbyt wielkich spadków mocy przy włączonej. Jedyny drobny mankamencik, to fakt że po sezonie letnim ogrzewanie zaczyna lekko zalatywać kurzem i rozgrzanym platikiem, ale po 3 sesjach grzewczych przechodzi!
~andee
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Dobra wentylacja, bardzo dobrze pracuje zimą przy zwiększonym parowaniu. Jazda samemu to czysta przyjemność, jednak po zapełnieniu samochodu kilkoma osobami słabo odparowuje boczne szyby. Ale wystarczy trochę częściej pokręcić przy wentylacji i widoczność wraca.
~tomashek
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Tutaj miałem same problemy. Termostat dwa razy padł. W moim przypadku tylko wymiana termostatu z obudową koszt 320zł-nie można rozkręcić aby wyjąć wkład. Przyczyna wymiany 2 razy termostatu przez mechaników bliżej nie znana.
~Macieq
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Duzy plus w zimie dla przedniej szyby natomiast nie wiem czy tylko ja mam z tym problem ale parują mi tylne boczne szyby...trochę irytujące.
~darnok_tar@wp.pl
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Skorzane fotele bez klimatyzacji idzie przezyc tylko na trasie w miescie szyber otwarty caly czas. No i odrobine za dlugo sie nagrzewa.
~janusz
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
przydałby się filtr przeciwpyłkowy i klima - dostępne oczywiście za dopłatą, a także tylne szyby uchylne (podobnie jak w Punto czy CC/SC)
~Piotr
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Wentylator jest po stornie pasażera i szyba po stronie kierowcy zawsze jest lekko zaparowana. trzeba sobie pomagać gąbką.
~k.urbanczyk@cwt.pl
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Jeżdzę sam i mam klime więc nie maa problemu zaparowania szyb. W 4 osoby klima musi być włączona bo można się udusic.
~tostaler@poczta.fm
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
nie wiem jak z klimą, ale bez faktycznie paruje po bokach i ciężko się tego pozbyc bez odpowiednich sprejów
~mk
Hatchback 3d 1.6 16V 90KM 66kW
Parowanie przednich szyb. Za mała moc wentylatora w nagrzewnicy.