Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW 2007-2012 (70) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 54 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pinio
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Właśnie to jest najlepsze. Auto jest dobrze wycenione ja za swój model z 2008r zapłaciłem 28tys ale wszyskto jest jak nowe. Takie same roczniki chodziły po 21 ale gdzieś ta cena jest ukryta. Przed zakupem zobaczyłem 5 różnych bravek ale nie zachęcały do kupna. Trzeba dołożyć i szukać dobrej sztuki wtedy auto jest idealne. Ceny Fiata super, części serwis ubezpieczenie wszystko. Dobre radio komfort bagażnik wykończenie i przede wszystkim silnik...
~Czak Ptak
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Samochód jest bardzo ładnie wykończony, starannie, taka lepsza, bogatsza, szybsza i większa wersja Punto. Wszystkie elementy są dobrze spasowane, plastiki nie trzeszczą, wiązki nie wystają, elementy blacharskie bardzo dobrze spasowane, drzwi zamykają się cicho i lekko, piękna deska z efektem karbonu, wstawki chromowane, skóra na kierownicy i galce zmiany biegów. Bardzo dobry jakościowo samochód, który możemy mieć za niewielkie pieniądze, przez...
~MirekJ
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Fiat tym modelem mocno postawił na jakość i jest to widoczne w aucie wszystkie materiały są dobrej jakości i są dobrze spasowane, nie maja tendencji do szybkiego zużywania tak jak np w Fordach, tak jak pisałem na początku warto odwiedzić salon w czasie wyprzedaży rocznika bo za stosunkowo nieduże pieniądze można dostać całkiem solidne auto z niezłym wyposażeniem które nie traci w jakimś zawrotnym tempie na wartości
~www.tom.pl@neostrada.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
TROCHE TE KREDYTY 0%TO ŚCIEMA ZA GOTÓWKE 56000TYŚ ZŁ NA RATY BEZ ODSETEK TO AUTO AUTOMATYCZNIE DRORZEJE O 10000ZŁ + OKOŁO 2800 ZABEZPIECZENIE KREDYTU.OFERTA DOBRA OLE TO I TAK NIE JEST 0%.WIĘC PO CO TA ŚCIEMA.KUPIŁEŚ AUTO Z STAREGO ROKU NIBY W PROMOCI SPYTAJ O GWARANCJE AUTA LICZĄ OD DATY PRODUKCJI A NIE ZAKUPU. NA DZIENDOBRY PRZEPADA OKOŁO ROK TYLKO PRZECIETNIE DAŁEM ZA DUŻO AŻ 65.000 +2800 zabezpieczenie KREDYTU
~Klodex
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Fiat Bravo 1.4 T-jet w wersji 120 konnej jest to samochód o bardzo dobrym stosunku jakości do ceny. Za naprawdę dobre pieniądze jak na segment klasy C możemy kupić samochód, który ma sprawdzoną technikę, jest dynamiczny i zapewni nam optymalną ilość miejsca na bagaże oraz dobry komfort podróżowania a przy tym jest bardzo dobrze wykonany jak na swój segment.
~Janek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Firma Fiat ceni się dość wysoko, niestety nie dając w zamian produktu o adekwatnej jakości. Jeśli uda się kupić auto z upustem z tyt.rocznika z dobrym wyposażeniem i nie zwraca się przy tym uwagi na denerwujące drobiazgi to można przetestować osobiście samochód za ok.50 tys. dziwiąc się później, że nie jest dość wygodne, dużo pali, itd.
~RR
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
jakość do ceny ? jakość dużo lepsza niż byla w fiacie generalnie miło mnie zaskoczył w tej klasie nic tańszego nie znajdziemy seat leon 75 000 -i jest golas vw golf 74 000 - golas skoda oktavia 66 000 - jest jakoś wyp. ale to vw dla biedaków BRAVA jest ok dobra cena i wypos.
~myram
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Za takie auto tylko z innym znaczkiem na masce z takim samym wyposażeniem trzeba wyłożyć około 10 000 więcej, a i tak nie będzie to BRAVO, które moim zdaniem króluje w swojej klasie i nie tylko w swojej. Design jet perfekcyjny i bardzo się odróżnia od japończyków czy nawet tak uwielbianych aut niemieckich.
~nuovabravo.blox.pl
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Auta z tego segmentu niestety w porównaniu z fiatem wypadały blado pomimo droższej ceny. Nie jestem fetyszem marek, zdaje sobie sprawę, że duperele mogą występować. Ale jak się dba tak się ma. Dlatego dla Fiata tutaj ogromy plus za cenę fajnego auta i za fajne kredyty 0% :).
~Darek
Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 120KM 88kW
Focus nie ma dobrych silników w benzynie, to samo Opel. VW oferuje psujące się TSI, Renault czy Peugeot to nie dla mnie. Jakość/cena/osiągi/wygląd/bezawaryjność = Fiat w tym segmencie, pewnie nie jednego to szokuje. Sam byłem w szoku jak kupowałem :)
Fiat Bravo II Hatchback 5d