Ocena kierowcy - Fiat Bravo II Hatchback 5d

worry_stone, 13 lat temu
Silnik 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW
Rok produkcji 2009
Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW 2006-2012 - Oceń swoje auto
Inne : zaskoczenie! całe auto jest jednym wielkim pozytywnym zaskoczeniem, silnik wraz zawieszeniem daje sporą dawkę emocji podczas jazdy, design zewnetrzny i wewnętrzny koi oczy bogate wyposażenie daje poczucie komfortu
ta nazwa lakieru "nero provocatore" jest piekny w środku piekny na zewnątrz zawieszenie sportowe dynamiczny silnik kolorystyka mnóstwo detali które nadają smaczek, włosi są mistrzami designu, dla mnie piekna ostra kobieta z temperamentem mam nadzieje że odwzajemni mi moją miłość jedyny minus że sporo ich jeździ mnie to wkurza
dobrze że porzuciłem diesla, turbo benzyna daje dwa razy więcej frajdy a byłem bardzo uprzedzony a włożenie w ten silnik gazu było by profanacją
wszystko ok szybko sprawnie bez problemów nadaje się do bardzo dynamicznej jazdy
wersja zawieszenia sport wraz z silnikiem to dobrze współpracjący zespół "rogal" z twarzy nie znika podczas jazdy nawet po ciasnych łukach a hamulce zatrzymują mnie zawsze w tym miejscu w którym ja chce
i tak tylko patrzę przed siebie bo reszta zostaje w tyle
mam wszytko pod ręką bardzo wygodne fotele dobrze trzymają nie męczy nawet długa jazda
nie mam czasu przeczytać całej instrukcji automatycznej kilimatyzacji pewnie można to wszystko jeszcze lepiej zestroic i poukładać
dla mnie i mojej żony jest idealnie a z tyłu to czasmi kurteczka lub płaszczyk i ma miejsca pod dostakiem
śliczny dźwięk w trybie sport bardzo dobre audio Bose muzyczka bardzo ładnie gra
dla mnie pięknie nawet ostra jazda nie boli koniki wiozą więc musza się napić dawno wsadziłem miedzy bajki opowieści jak mało palą inne auta
wszystkie auta są zadrogie ale Bravo wszystko to rekompensuje jakością i bardzo bogatym wyposażeniem jeżeli patrzeć pod tym kontem jest godne swej ceny w porównaniu z konkurencja która została gdzieś w lesie (był upuścik)
nic się nie dzieje i niech tak zostanie
czasami trzeba posłuchać inny aby wiedzieć jak potraktować auto tak aby nie zawiodło

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 T-JET 16V 150KM 110kW [l/100km]

8,7