Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW 2008-2012 (33) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~samniewiemkto
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Powiem tak. Mam 183 cm wzrostu i nie lubię siedzieć zbyt blisko kierownicy. Jednak po odsunięciu fotel kierowcy, spokojnie mieszczę się z tyłu i mogę komfortowo się poruszać. To samo z szerokością. z tyłu mieścimy się w 3 osoby 2 dorosłych i dziecko w foteliku (najczęściej), nikt nie narzeka na ścisk. W Fabii było jak w puszce. Widać że dodatkowe 14 cm szerokości daje ogromny efekt przestronności
~mik
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Z tyłu nie jeżdżę więc samemu mi trudno ocenić.Jak kogoś wiozłem to nie narzekał.Chociaż ocenił że jak na takie auto to mogło by być więcej.Praktycznie mnie to nie interesuje bo jeżdżę tylko z żoną.A z przodu miejsca jest wystarczająco. W październiku powiem zdecydowanie że w tej klasie samochodów widziałem z tyłu więcej miejsca.Ale mniejszy bagażnik.
~Daniel
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Z przodu w porządku. Na początku przy wsiadaniu przeszkadzał mi spód kolumny kierownicy. Ale to kwestia opanowania odpowiedniej techniki wsiadania. Przestrzeń z tyłu - zależy kto siedzi z przodu:) Może być ciasno.
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Jak napisałem - z tyłu trochę ciasno dla 5 osób. 4 bez problemu, wygodnie. Kanapa tylna mogła by się rozsuwać. Nie rozumiem czemu nie sprzedają czegoś, co jest bardzo funkcjonalne i użyteczne.
~Krzyś
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Jak dla mnie i mojej rodziny to O.K. ale jak patrzę na mój na maxa wysunięty fotel to z tyłu już pewnie tak różowo nie jest. Ale za mną nikt nie siedzi więc też jest super
~radeklapka
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Pasażerowie z przodu mają wystarczająco dużo miejsca. Co do przestrzeni na nogi z tyłu, mogło by być trochę lepiej. Wysocy pasażerowie mają ciężko.
~duch14@o2.pl
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
może być, coć auto raczej dla rodziny 3 osobowej, nie ma mowy o jakimś większym wypadzie na wakacje we 4 / 5 osób poprostu za mało miejsca na bagaże
~multijet
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
z tyłu mogłoby byc więcej miejsca na nogi bo nie lubię się podsuwac do przodu gdy kogoś wiozę, no ale to w końcu klasa kompakt a nie jakieś Audi A8
~uzytkownik
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
przód idealnie, Astra się chowa, naomiast tył przy odsuniętych fotelach na max nie ma miejsca na nogi. Idealne auto 2 dorośli + dziecko.
~Rafał
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Bardzo dużo miejsca z przodu,jedynie z tyłu mogłoby być więcej miejsca na nogi.(auto jedno z największych w swojej klasie)
Fiat Bravo II Hatchback 5d