Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW 2008-2012 (35) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciek78
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
ogólnie jest bardzo dobrze fajnie się prowadzi pozwala na szybkie pokonywanie zakrętów. Ja miałem na początku mały problem coś się tukło w przednim zawieszeniu serwis szukał ale nic nie znalazł nie był to taki zwykły odgłos występował tylko przy mocnym przyspieszeniu plus dziur albo w zakręcie kiedy koło jest obciążone i spotka się z mocną nierównością tak jak pisałem serwis nie dał rady wcześniej odgłoś sam znikną
~Daniel
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Mam wrażenie, że wspomaganie jest zbyt czułe. Trzeba cały czas minimalnymi ruchami kierownicy korygować tor jazdy. W saab'ie czegoś takiego nie miałem, może dlatego zwróciłem na to uwagę. Poza tym jest poprawnie. Choć w rover'ku mogłem szybciej wchodzić w zakręty bez tego nieprzyjemnego uczucia, że tylne koła za chwilę stracą przyczepność:). Ale tam środek ciężkości był pewnie niżej położony.
~samniewiemkto
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Jest dobrze, ale mam w domu drugi starszy samochód, którym jeździ się lepiej. Nie mówię, że jest źle, ale zawieszenie ciut za twarde jak na nasze \"progi\" i garby. Z kolei gdy ma do czynienia z podłużnymi nierównościami, to potrafi przykleić się jak pociąg do torów. Zwłaszcza na oponach 225/45.
~majster
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Ja tam specjalistą od oceny układów jezdnych nie jestem ale zimą ciężki przód (diesel) i lekki tył na ostrych łukach dawał się we znaki przy pokonywaniu osiedlowych zakrętów 90stopni. Poza tym mankamentem prowadzi się w miarę pewnie.
~mezo25
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Auto prowadzi się super... świetne wspomaganie kierownicy (city) które wyłącza się automatycznie powyżej 20 km/h. Narazie nigdzie nie goniłem nim specjalnie ale przy 150 km/h auto zachowuje się bardzo spokojnie
~duch14@o2.pl
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
po przejechaniu 21 tyś przodem auta zaczeło drgać jakby miał się zaraz rozlecieć i to przy prędkościach 60/70km , ujmuję gazu autem bardziej trzęsie, poza tym z tyłu samochodu dochodzą jakieś jeszcze nie zdiagnozowane stuki
~Mecenas
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Nic do zarzucenia. Proste zawieszenie które po prostu bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Osobiście przy przebiegu 160tys nie wymieniłem jeszcze nic ale ceny elementów zawieszenia bardzo przystępne.
~mik
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Powiem szczerze że nawet nie myślałem że tak może trzymać się drogi na zakrętach.Muszę jednak zaznaczyć że nie piratuję. W październiku bez zmian wszystko ok. Styczeń 2011.Bez zarzutu jestem zadowolony
~Tadeusz Spokojny
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
Auto jest lekko nadsterowne. Zestrojenie zawieszenia powoduje, że pojazd na nierównej nawierzchni często wpada w drgania. Ale ogólnie zdecydowanie lepiej niż w Oplu którym jeździłem.
~MKK
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 105KM 77kW
na początku miałem problem z przednim zawieszeniem wdobywały się z niego bardzo niepokojące odgłosy serwis walczył ale nic nie znalazł w pewnym momencie samo ustało i do dzisiaj cisza
Fiat Bravo II Hatchback 5d