Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW 2008-2012 (23) - Całokształt

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rayven129
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Samochód bardzo fajny za dobre pieniądze. Mój akurat jest w wersji Dynamic z pakietem sportowym więc czy na zewnątrz czy wewnątrz wygląda świetnie. Zalet można by tu zamieścić bardzo dużo lecz ludzie chcą wiedzieć częściej o wadach więc wymienię moje. Pierwsza i najważniejsza, czyli bolączka nowych samochodów z silnikami Diesla - ekologia. EGR czy klapy wirowe (w mojej wersji bodajże nie ma klap) to pikuś przy DPF'fie. Ten cudowny wynalazek...
~Cezary
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Auto naprawdę świetne, ma oczywiście kilka minusów, ale to chyba jak każdy samochód. Nie należy bać się Fiatów, zaryzykowałem zakup używanego Bravo (mimo obiegowej opinii oraz poradom znajomych) i absolutnie tego nie żałuję. Auto oszczędne, usterek brak, cena na rynku używanych niższa niż konkurencji w tym segmencie.
~Tata
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Miłe zaskoczenie, absolutnie nie żałuję, dla mnie rewelacja, zestawienie wyposażenia, silnika z jego dynamiką i oszczędnością, cenami części, komfortem, jakością wykonania - versus cena zakupu samochodu z 2giej ręki - nie do pobicia! Wersja Sport posiada piękne wnętrze i dodatki karoserii dodające tego czegoś w samochodzie.
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Fiata nabyłem ponad rok temu, pochodzi z Polskiego salonu. W tej chwili oryginalny przebieg wynosi 215 tys., z czego ja przejechałem 22 tys. Jak na razie Bravo spisuje się świetnie, nie zawiodło mnie ani razu. Jest dość pojemne (choć bagażnik dla mnie jest za mały) i przede wszystkim ekonomiczne.
~km
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Piękna ta bestia. Samochód nie jest nudny mimo, że trochę lat już produkowany. Po 2,5 roku nie zmęczył mnie jego widok. Wielu znajomych dziwiło się, że kupuję fiata, bo to i tamto.... Miałem kilka samochodów - wszystkie na F, jak dotąd na żadnym się nie zawiodłem.
~Bogusław
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Nie byłem do końca przekonany do niego ale z czasem zaczynam doceniać całokształt , ładna bryła która wciąż prezentuje się nowocześnie, wnętrze bardzo przyjemne, komfortowo się prowadzi, spalanie w cyklu mieszanym nie przekracza 6 litrów
~Mariusz
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Stając się właścicielem tego samochodu trochę się obawiałem jakości wykonania, jednak jestem mile zaskoczony, autko jest naprawdę super, do tego śweitna stylistyka i rewelacyjny silnik, obecnie ten samochód dużo bardziej cenie niż mój poprzedni - Golfa V
~EC-Transalpin
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Samochód kupiony jako używany. Krajowy. Doświadczenia z ponad 2 000 km (jazda autostradą, miastem, w trasie i w trudnych warunkach zimowych). Dizajn perełka czarna. Pięknie się wyróżnia wśród innych aut. W środku przyjemne materiały.
~CWP
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Bardzo pozytywne zaskoczenie. To mój pierwszy fiacik i podchodziłem do niego z niepokojem zważywszy na obiegową opinię. Mam nadzieję, że mnie również w przyszłości nie rozczaruje.
~michancia@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Całość robi bardzo dobre wrażenie,może są i tańsze auta ale już słyszę nażekania od ich właścicieci(kupili chyba dla gwarancji)a ja wręcz jestem zakochany w moim fiacie.
Fiat Bravo II Hatchback 5d