Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW 2008-2012 (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaras-z7@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Miałem drgania na pedale sprzęgła, 3 razy byłem na serwisie i słyszałem że tak ma być(już debatowali czy nie ściągać skrzyni lub rozbierać sprzęgła)! Wkurzyłem się, popytałem i dałem im rozwiązanie na stół :regulator ciśnienia od sprzęgła(jakaś membrana powodowała drgania bo przepuszczała olej z pompki wspomagania). Od tej pory spokój. Teraz mam stuki od silnika przy zimnym(podobno poduchy)
~EC-Transalpin
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Na razie zaświeciła się tylko kontrolka filtru ON. Mechanik zapewnił, że to tylko usterka czujnika po wymianie filtra paliwa na nowy. Mokra uszczelka oleju pod silnikiem. Tutaj niestety będzie trzeba opuścić olej i założyć nowy pierścień.
~Cezary
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Kilka, ale niezbyt uciążliwych - pękający plastik osłony hamulca ręcznego, drobne problemy z elektryką (żarówki wypalają się w zastraszającym tempie), czasem głupieje komputer i próbuje odczytać pendrive'a którego nie ma w USB.
~Cezar
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
śmieszne sprawy, wyświetlacz zestawu muzycznego przestawał 2 razy działać, mimo że wszystko grało. Po ponownym uruchomieniu silnika wszystko wracało do normy, nie wiem co o tym sądzic. Reszta OK.
~Tata
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
bez większych zastrzeżeń, raz spalił mi się silniczek zamka centralnego, rozszczelniła się chłodnica, padł regulator obrotów wentylatora klimy. Chyba tyle, więc nie źle
~Michal
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
nic mi sie nie dzialo z samochodem wiec nie mam co napisac po za plastikami kolo radia ale zglosilem na gwarancji poprawili i juz jest spokoj
~michancia@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Zbyt krótko żeby oceniać ale jak niezawodność choć w niewielkiej częśći dorówna pozostałym ocenom to autem będę jeżdził do emerytóry a mam dopiero 38 lat.
~Bogusław
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Szykuje się naprawa silniczka wycieraczki przedniej , czasami podczas dłuższej jazdy w deszczu wycieraczki przestają działać
~LTHX
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
jak to w fiacie- mogą wystąpić jakieś drobnostki na początku, ale po usunięciu powinien być spokój.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
jak narazie bez problemów, oby tak dalej, widać Fiat tutaj zastosował lepsze materiały
Fiat Bravo II Hatchback 5d