Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW 2008-2012 (18) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Dwumasa była wymieniana przez poprzedniego właściciela przy przebiegu 140 tys. km, więc mam nadzieję, że nie będę musiał tego robić. Ekologiczne dodatki nie dają o sobie znać (czasami widać w trasie szary dym, gdy wypala się DPF, raz wypalałem po podłączeniu komputera). Ogólnie do tej pory nie było żadnych usterek.
~Kuba
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
brak żadnej przez 5 lat (ominęła mnie sprzęgło dwumas/ turbina i inne kosztowne) jedyne usterki to przez własne niepoprawne użytkowanie a tak to tylko elementy eksploatacyjne
~CWP
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Byle tak dalej i to jak najdłużej. Nie żałuję samochodu, jeżdżę często na Mazury i po tamtejszych drogach ale jak na razie spoko.
~michancia
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Tak jak wyżej,a pozatym testy to potwierdzają że Bravo do 100000 jest niezawodny,myślę że i umnie też tak będzie,oby tak dalej
~kierowca
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
I tu była jedna przygoda auto zaraz po odebraniu z salonu musiało trafić na poprawkę a dokładniej wymianę alternatora
~jaras-z7@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Nigdy nie stanąłem a usterki które mnie dotknęły mogłem sobie zaplanować ich usunięcie dlatego w tej kategorii BRAK uwag.
~pan pikus
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
na razie mam jedną niezdiagnozowaną usterkę, która nie wpływa na osiagi, ani jazdę, ani spalanie, ale jest...
~Mariusz
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Oczywiście wszystko ok, jednak nie spodziewałbym się w aucie, które ma niecały rok poważnej usterki
~Cezar
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Brak - i mam nadzieję że bedzie tak dalej
~maestro
Żadnych. 3 lata gwarancji bez limitu przebiegu