Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW 2008-2012 (22) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maestro
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
No cóż. Rozumię że nie każdego stać na nowy samochód, raty. Ale proszę wziąć pod uwagę, że auta nie kupuje się na 1 sezon, ale na kilka lat. Licząc wszystkie wydatki poniesione na utrzymanie starego samochodu i wieczną niepewność co znowu się zepsuje, jestem zdania że warto wydać trochę więcej, nawet kupić auto klasę niższe, ale jestem pewny co w tym aucie jest. Nawet jak się zdaży jakaś stłuczka, bo tego nie można uniknąc, to wiem wszystko od...
~EC-Transalpin
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
To główny powód dlaczego kupić Bravo II. Brak kosztownych niespodzianek, niskie zainteresowanie złodziei, szczególnie jak się trafi na niezajechany egzemplarz. Dobra dostępność cenowo korzystnych części zamiennych. Po co przepłacać kilka tys zł za usterkowego Golfa V/VI jak można mieć solidnego Włocha. Japońci może lepsi, ale ryzyko korozji i drogie części odstraszają.
~kierowca
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Za cenę 60tys zł za autko w wersji Dynamic + światła które doświetlają zakręty lakier metalik i komplet opon zimowych z felgami nic lepszego bym nie dostał I polecam salon w Żywcu miła fachowa obsługa i do tego cena która mnie skusiła aby jechać po autko ponad 100km bo salon w moim mieście chciał 5tys zł więcej
~km
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
W tej klasie i za taką cenę nie było konkurencji. Dostałem korzystny rabat, wersję dynamic "doposażyłem" fabrycznie o tzw. gadżety, ale dla mnie niezbędne. W innych wersjach były fajerwerki których nie potrzebowałem. Z takim wyposażeniem inne kompakty kosztowałyby mnie ok.15-20 tys.więcej.
~CWP
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Mam nadzieję, że mnie to autko nie zawiedzie. Jak do tej pory prawie pełna satysfakcja. Są autka lepsze, bardziej prestiżowe ale puki co, mojego bym na byle chudego golfa z gównianym silnikiem w życiu nie zamienił, nie wspominając o stylistyce i wykończeniu w środku.
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
W kabinie nic nie skrzypi i nie stuka, co przy cenach tego egzemplarza względem konkurencji jest dla mnie dużym plusem i argumentem na tak. Ceny części także nie są wygórowane. To naprawdę dobry samochód za dobre pieniądze.
~Kacper
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
kiedy wsiadałeś do fiata z przed 10 lat to można bylo stwierdzic ze w porownaniu do np volkswagenów sa sto lat za murzynami a teraz bardzo dobre spasowanie i świetne materiały jedynie dźwignia hamulca ręcznego trochę tandetna.
~Cezary
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Wśród kompaktów nie ma sobie równych! Bezawaryjność, niskie koszty utrzymania i wyposażenie za cenę ok. 20-30% niższą niż za konkurencyjne modele.
~MARCIN
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
ZA TA KWOTĘ 69 000 ZŁ Z TAKIM SILNIKIEM ,Z TAKIM WYGLĄDEM I WYPOSAŻENEIM DYNAMIC + PAKIET SPORT NIC LEPSZEGO NIE MA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
5,9
~Tata
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Nie ma konkurencji, jeżeli chodzi o auta używane! Może jakiś francuz, ale tutaj z awaryjnością może być dużo gorzej.
Fiat Bravo II Hatchback 5d