Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW 2008-2012 (23) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cezary
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Wysoko poprowadzona linia okien oraz szerokie słupki sprawiają że wnętrze jest przytulne i czujemy się w nim bezpiecznie, ale mocno ograniczają widoczność. Przy optymalnym dla mnie ustawieniu fotela nie mam szans dojrzeć krańca maski, a martwe pole jest ogromne z powodu szerokiego słupka środkowego. Malutka tylna szyba. Sytuację nieco ratują duże lusterka zewnętrzne.
~Tata
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Komfort jazdy dobry, nie jest to limuzyna, ale coś za coś, właściwości jezdne dla mnie to rzecz ważniejsza od komfortu zawieszenia. Widoczność słaba, zwłaszcza chodzi o szerokie słupki przednie i małe okno z tyłu, ale czujniki cofania załatwiają częściowo sprawę
~filiposki
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
specyficzny design nadwozia ogranicza widocznosc do tylu, choc nie jest to jak dla mnie problematyczne, świetne lusterka boczne i tylne i dajemy radę. aha, mam wersje z przyciemnianym \"tylem\", wiec tymbardziej nie ma czego sie obawiac.
~km
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Dramatu jak dla mnie nie ma. Trzeba się przyzwyczaić do małej szyby z tyłu. Nie mam czujników i daję radę - w mondeo też nie miałem. Słupki szerokie, ale czegoś "buda" musi się trzymać.
~EC-Transalpin
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Uwaga na bardzo szerokie słupki A-widoczność do przodu na ukos bardzo zła. Uwaga podczas jazdy serpentynami górskimi i podczas skręcania na skrzyżowaniach bo można przeoczyć pieszego.
~michancia
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Czasami przednie słupki przeszkadzają,ale nie jest to jakąś wadą,wszystkie teraz noew auta tak mają,zato do tyłu cofanie na lusterka jest rewelacyjne(bardzo duże lusterka).
~michancia@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
widoczność z przodu bardzo dobra,z tyłu ja cofię na lusterka,które są bardzo wielkie i doskonale widać,a ci którzy cofią na tylną szybę mogą mieć problemy jak w każdym teraz aucie.
~Bogusław
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Z przodu ok chociaż słupki A troch szerokie, tył niestety z ograniczona widocznością ale szerokie lusterka i czujniki cofania bardzo pomagają
~jaras-z7@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Tylne szyby schodzą się do góry przez co są mniejsze, natomiast lusterek bocznych nic nie przebije-widoczność rewelacyjna. Focusy, meganki, vw odpadają!!!!
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
5,9
~maestro
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Do przodu super, ale do tyłu musiałem się trochę przyzwyczaić, bo ma z tyłu takie grube słupki, jakiś czas mi to trwało, ale jest OK.
Fiat Bravo II Hatchback 5d