Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW 2008-2012 (25) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cezary
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Silnik wyraźnie słyszalny w kabinie, szczególnie zimny. Powyżej prędkości 130 km\h głośny szum opływającego powietrza, ale bez przesady, można w kabinie prowadzić normalną rozmowę. W kabinie nic nie trzeszczy, plastiki spasowane bardzo dobrze.
~EC-Transalpin
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Poza silnikiem wyciszenie dobre. Od kół cisza, słychać bardziej nijaké samochody. Szum aerodynamiczny od 150 km/h (160 km/h na liczniku), kiedy długa jazda z taką prędkością już zaczyna powodować dyskomfort akustyczny.
~km
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Przy jeździe prędkością autostradową słychać dość wyraźnie szum wiatru, choć nie jest to ogromny hałas. Spokojnie można rozmawiać. Wewnątrz z wyciszeniem ogólnym uważam, że jest dobrze z małym minusem - słychać szum z kół tylnych.
~Cezar
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Zdecydowanie lepiej wyciszony niż moje poprzednie autka, przyjemne zaskoczenie fiacikiem. Głośno sie robi powyżej 130 ale i to nie ze względu na silnik tylko szum powietrza na karoserii.
~CWP
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Bardzo fajnie wyciszone autko, gdy tylko silnik trochę popracuje (do rozgrzania trochę klekocze - jak to diesel) Przy większych szybkościach ekstra, silnik cichutki, trochę szumu powietrza
~LTHX
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Silnik jak się nagrzeje rewelacja! podczas jazdy można nie spostrzec, że to diesel! niestety szum opływającego powietrza to już inna historia...nie jest dobrze:(
~jaras-z7@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Jak na Fiata rewelka po 40 tyś km wydaje mi się troszkę głośniejszy. Mówię o jeździe przy prędkości 180-190 km/h. Przy niższych prędkościach bajka.
~Bogusław
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
Oczekiwałem że będzie lepiej, silnik powyżej 2 tys obrotów jest już słyszalny, wyciszenie podwozia akceptowalne
~Tata
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
na średnim poziomie, mogło by być lepiej. Do 140-150 na autostradzie jest znośnie, powyżej słychać wiatr dość mocno.
~pan pikus
Hatchback 5d 1.6 TD MultiJet 120KM 88kW
niestety mam wrazenie, ze wyciszenie szumu powietrza nie jest za dobre...uwazam, ze takie auta jak SC czy panda są lepsze!
Fiat Bravo II Hatchback 5d