Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW 2006-2012 (36) - Ergonomia

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stefek
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
katastrofa sterowanie ustawieniami komputera pokladowego po stronie pasazera!!! ale to jeszcze idzie przezyc najgorszy w tym aucie jest predkosciomierz ktrory zaslania......KIEROWNICA!!! zeby zobaczyc ´ile sie jedzie´ trzeba co chwile odchylac glowe i wpatrywac sie w mikroskopijne cyferki na dessce rozdzielczej
~Piono
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
świetna!Wspaniała skórzana kierownica wyprofilowana do prawidłowego uchwytu.Przyciski w kole kierownicy pierwsza klasa.Sterowanie radiem oraz telefonem intuicyjna.telefon bezprzewodowy to niesamowita sprawa.Można rozmawiać w każdej sytuacji!!Jak jest potrzeba to nawet s-msa nam samochodzik odczyta!!:)
~Głodny
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Jedyne co mnie na początku zirytowalo to to że przyciski od ustawiania wysokości reflektorów przednich są od str pasażera. Ja często jeżdzę w czterech lub 5 ciu chłopa więc często tam sięgać muszę ale co zrobić, nie zmniejszyło to mojego amore do tego auta:-)
~kuki
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
przełączniki na miejscu . dla mnie troche pstrokate liczniki za dużo podziałek , małe cyfry.w stosunku do poprzednika mało schowków .również w bagażniku zlikwidowano przydatne schowki w nadkolach. system b&m działa fajnie . audio fabryczne przyzwoite .
~karoll
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
wszystko jest pod ręką, siedziska zapewniają wysoki komfort nie są zbyt twarde ale także nie są miękkie, trzymanie na boki mogło by być nieco lepsze. - 1pkt za słabe trzymanie boczne foteli przednich, jak na wersje sport powinny być zdecydowanie twardsze.
~Herman
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Wnętrze jest głównie piękne ( wersja sport ) Ergonomia jest na drugim miejscu , ale nic mi nie przeszkadza , a system Blue&Me ze sterowaniem głosem ( po polsku ) i z audio z kierownicy zasługują na wysoką ocenę
~S.O.S. Studencki Ośrodek Szkolenia w Szczecinie. Nauka jazdy.
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
niestety kubki od McDonald'a i KFC przewracają się. porażka! poza tym wszystko świetnie. Niestety gdy go kupowałem zimą nie było elektrycznej regulacji foteli. Teraz jest,ale wymiana jest kolosalnie za droga ( w skórze)
~marco polo
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Wszystko pod reka. Rewelacyjny system Blue&Me stworzony wspolnie z Microsoft'em. MP3 z pendrive'a, telefon rejestrujemy RAZ i za kazdym razem jak wsiadamy to komorka od razu laczy sie z radiem. Wszystko obslugiwane glosem - Rewelka!
~rekinfranka
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Do sterowania szybami itp trzeba się przyzwyczaić Myślę , że mogły by być lepiej umieszczone Kierownica bez sterowania radiem w tym aucie to miernota - pokrętło od głośności łatwo dostępne ale zbyt małe
Dziennik kosztów dla Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
6,9
~speedy
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Nie trzeba czytać instrukcji do klimy, radia, bluetootha itp. jeśli znamy zasadę działania tych bajerów. Bardzo dobre sterowanie z kierownicy radia, telefonu itp
Fiat Bravo II Hatchback 5d