Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW 2006-2012 (27) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wowo
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
no i tutaj jest przecietnie. autko z dodatkami kosztowalo 84 tys zl. czyli 34 tys wiecej od ´podstawowej wersji´. podstawowa kosztuje 50 tys i nawet nie ma klimy. w dzisiejszych czasach klima powinna byc juz standardem zwrociwszy uwage na fakt panujacyh u nas upalow latem. jednak dla posiadaczy fiata byl w ofercie kredyt 5 lat bez odsetek !!!! ´prowizja´ 3% i to wszystkie oplaty zwiazane z kredytem!!! jesli na kredyt...
~marco polo
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Wersja Emotion, M-Jet 150KM, 17''alu, przyciemniane szyby, podgrzewane fotele, 2 strefowa klima automaczyna, i wiele innych 'bajerow' za 83 tysiace w kredycie 5 lat bez odsetek..hmm zadna firma tego nie przebije. u konkurecnji gdy szukalem samochodu to raz, ze auto z takim wyposazeniem i ze SLABSZYM silnikiem kosztowalo 30-40 tys wiecej!!! to rata za auto byla dwukrotnie wyzsza niz we fiacie.
~stefek
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
gdyby jakosc szla w parze z wygladem tego auta wart bylby swojej ceny. jednak 85 tysiecy za cos na co sie narzeka od pierwszego dnia i spedza sie cale dnie w serwisie to jednak nie to. u mnie jest to 3 samochod w rodzinie wiec jest to tzw. wozidelko na zakupy jednak kompletnie wyrzucone pieniedze. trzeba bylo kupic gofla V
~Fiaciarz
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Przereklamowane auto. Drugi raz na pewno nie dałbym się w to wpuścić. Zwiodły mnie opinie w internecie i wmówiłem sobie kiedyś jakie to świetne auto kompaktowe, tylko NIEDOCENIANE i powiem wam, nic z tych rzeczy.
~Szymon
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Bardzo dobry. jak wybierałem to auto to zastanawiałem się też nad Golfem. Jednak w tej samej cenie Golf był prawie goły jeśli chodzi o wyposażenie. Tu w Bravo mamy wszystko co jest potrzebne w standardzie.
~Thermano
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Jak każde nowe auto kosztuje za dużo . Jednak patrząc na kompletne wyposażenie , mocny i oszczędny silnik oraz dobry rabat - nie kupi sie konkurencji z tym wyposażeniem , z takim silnikiem w tej cenie .
~Dawid
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
przy zakupie na firme fiat proponuje 10% upust, który w dobrym salonie można jeszcze negocjować( nie wszystkie salony negocjują dla tego warto odwiedzic przynajmniej dwa)-mi się udało uzyskać upust 13%
~Głodny
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Cena jest dosyć przystępna w stosunku do rocznika, wyposażenia i przebiegu. Autko godne polecenia! Daje dużo satysfakcji z jazdy za przystępną cenę!
~sim
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
jeśli kupuje się to auto z dużym rabatem to warto. Cena katalogowa z wyp. dod. to 87 tys. Ja tyle bym nie dał, ale kupiłem taniej więc jest super
~S.O.S. Studencki Ośrodek Szkolenia w Szczecinie. Nauka jazdy.
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
nie wiem jak to ocenić. kosztował ponad 115 000PLN Pełny wypas. u innych marek w tej cenie można dostać tylko biedne podstawowe modele.
Fiat Bravo II Hatchback 5d