Lista ocen Fiat Bravo II Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW 2006-2012 (32) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~alonso
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
poprzedni samochod panda, pierwsze wrazenie bylo dosyc mizerne, odebralismy samochod wyjechalismy na obowdnice i porazka ´co tak glosno??´ powietrze szumi, slychac silnik ...tylko ze po spojrzeniu na licznik wszystko bylo jasne....200km/h !!! takze generalnie wyciszenie rewelka, do 170-180 w aucie panuje cisza
~sim
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Silnik jest cichy. ale szumy powietrza słyszalne. Zwłaszcza przez boczne szyby. Dziwne że to jest niedopracowane. mówię o prędkościach pow. 200. do 180 jest naprawdę cicho. Fajna jest to że fabryczne audio automatycznie zgłaśnia się wraz z prędkością (do wyboru w opcjach)
~Piono
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Miałem na początku z tym największy problem.Było za cicho w stosunku do prędkości!!Leciałem 140 a wydawało się że mam 90km/h!!Już się przyzwyczaiłem a na wszelki wypadek często zerkam na prędkościomierz!!hehe
~wowo
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Silnik common rail z wielofazowym wtryskiem MultiJet jest naprawde super cichym silnikiem. VW ze swoimi klekoczacymi pompowtryskiwaczami nie ma nawet co startowac. zawieszenie rownie super wyciszone
~karoll
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
jak na diesla to po prostu rewelacja, przy ciepłym silniku w środku ciężko się domyślić że to diesel, podczas jazdy cisza więc zasłużona 5
~Adam
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Mogłoby być lepiej, przy dużych prędkościach >160km/h szum wiatru dobija do tego stopnia, że nie chce się już przyśpieszać.
~poluk
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Poziom hałasu jest na poziomie nowego Mondeo i ciut niżej niż Audi A6 (porównywałem wyniki testów oraz własne odczucia)
~Głodny
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
Generalnie do około 150km/h jest cichutko, powyżej robi się trochę głośno z powodu szumu wiatru.
~Szymon
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
ogólnie dobre. Przy prędkościach powyżej 160 km/h słychać dość mocno szum powietrza, ale nie jest to męczące.
~S.O.S. Studencki Ośrodek Szkolenia w Szczecinie. Nauka jazdy.
Hatchback 5d 1.9 TD MultiJet 150KM 110kW
choć przy 180km/h szklany dach zaczyna szumieć. przy 210km/h jest naprawde bardzo głośny.
Fiat Bravo II Hatchback 5d