Lista ocen Fiat Cinquecento 0.7 i 31KM 23kW 1994-1998 (191) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 295 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mosfet
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
No i tu dopiero napiszę dlaczego tak okropnemu autu wystawiłem tak dobrą ocenę. Bo za 1500 złotych nie dostanie się nic lepszego. Nawet dobry rower trudno kupić, a na rowerze w zimę ciężko jeździć bo zimno, a i na uczelnie 50 km to chyba trochę za daleko. Stosunek cena/jakość jest świetna. A ja dostałem niezawodny samochód, który nigdy mnie nie zawiódł. Może nawet przyjaciela? Kto to wie, te auto ma coś w sobie oprócz kilogramów tandetnego...
~Kaczka
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Rozumiem, że to coś można było kupić nowe albo prawie nowe, jak było produkowane. Wtedy mogło być gorzej o alternatywę. Teraz? Ludzie, nie kupujcie tego badziewia! Lepiej za podobne pieniądze kupić sobie Punto, Corsę albo starego Golfa czy Seata. Te auta pod każdym względem biją na łeb "cienkiego". Są bardziej komfortowe, mniej awaryjne, wyglądają jak samochody, są tańsze w eksploatacji i można je jeszcze sprzedać.
~rafibor
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Obecnei trudno jest znaleźć tak dobrze zachowany egzeplarz jak mój ale cena za ten samochód też nie jest wygórowana więc jak ktoś dobrze się przyjrzy i poszuka to będize zadowlny ale zawsze za podobne pieniadze mozna poszukac trochewiekszego samochodu wykonanego z wieksza dokłądnością bo takich egzemplarzy jak mój ze świecą szuakć
~MagicznyM
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
To powoli ostatni dzwonek aby kupić takie auto za nieduże pieniążki. Podobnie jak kiedyś z Fiatami 126p. Za 1 najniższe wynagrodzenie można kupić dobry egzemplarz. Później 126p już zaczęły drożeć. Podobnie będzie z Cinquecento (no nie aż tak, bo to też nie jest tak kultowe auto jak 126p).
~pablo gg 7068634
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Co do ceny mojego rocznika to jest ok 3.5-4 tys zł mozna miec po prostu dosc niezawodne pudełko ale w dobie zalewu złomu z zachodu chyba nik tego modelu juz nie kupuje.CC Sporting jest najbardziej udanym modelem z CC ma sie czym pojechac ale 0.7 ed ::(((((Ale jak to sie mówi na głowe nie leje i jest ciepło
~digambar
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
A jak kiepściutki samochód, to i na szczęście cena nie za wielka. Można polecić tym, którzy potrzebują auta do poruszania się po mieście, a nie mają większych wymagań, poza kółkami i nie mają zbyt zasobnego portfela. Na pewno dobre auto dla tych, którzy uczą się jeździc.
~Lord Omen gg 7333260
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Auto tanie w kupnie,niedrogie w częściach. Jeśli potrzeba Ci auta bez kaprysów to lepiej jedź autobusem:) CC potrafi się odwdzięczyć w miarę niskim spalaniem. Jeśli masz wiecej kasy to kupuj 900 na wtrysku.Sportinga unikaj jak ognia bo to w większości wyjeżdżone bolidy.
~Qbek
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Jakość/cena - za grosze można kupić pojazd który można nazwać samochodem czego bym nie powiedział o innych modelach dostępnych w tej cenie za pare tysięcy mamy paroletni(10) samochód z malutkim przebiegiem i całym nadwoziem i czyściutkim wnętrzem
~Łukasz
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Cena niska, to i jakość niska, ale zawsze lepiej jeździć fiatem niż chodzić pieszo, albo wiecznie czekać na zapchany miejski autobus. No niestety auto zostało dośc ostro zaatakowane przez rdzę, ale to normalne... :)
~me.how
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
auto nie jest złe, ale wymaga bardzo dużo poświęceń i czasu. Kosztuje w użytkowaniu i przy zakupie naprawdę grosze, ale do kosztów eksploatacji należy doliczyć ciągłe naprawy, które po skumulowaniu nie wynoszą wcale tak mało