Lista ocen Fiat Cinquecento 0.7 i 31KM 23kW 1994-1998 (217) - Widoczność

Na liście zabraknie 269 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cinki_slask
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
boczne drzwi duze, długie i wszystko widac. przednia szyba elegancka. Mozna sie połozyc i wszystko widac;) jazda do tyły .... przekrecasz głowe i gaz do dechy:) wszyko widac... noc, ciemno,dookoła las. długie światła i wioo 100km/h;) światła doskonałe, włącznie z światłem cofania
~witold_rog@poczta.fm
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
jedyny mankament według mnie to zdecydowanie za małe lusterka wsteczne, powodują powstanie dużego "martwego pola" więc trzeba b. uważać podczas zmiany pasa ruchu. bardzo często zmiszony jestem do odwracania głowy, aby upewnić się czy na pewno ten manewr jest możliwy w danej chwili.
~Łukasz
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Do przodu i do tyłu bez zarzutu. Czujesz się jak w akwarium. Do tyłu można cofać praktycznie aż do samej wycieraczki. Lusterka sa na tyle duże że nie ma żadnych problemów z tym żeby się nimi kierować przy manewrowaniu.
~bemol@piasta.pl
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
jakiś rok temu przesiadłem sie z bączka - i w porównaniu z facikiem , to tutaj widoczność jest super (siedzenia są na wyższej wysokości - a wiec inni kierowcy nie oślepiają Cię tak) , choć swiatła mógłby mieć lepsze
~Zbyszt
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Nic nie przeszkadza, jedynie jakieś nie zrozumiałe zjawiska zachodzą przy schłodzeniu i zamgleniu wieczorami, trzeba trochę odczekać, aż temperatura podniesie się w nagrzewnicy i podmuch wyczyści \"zaćmę\".
~waldi
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Widocznosc super, siedzisz wysko wszystko widzisz, cieżko Cię bedzie oslepisc przez innych uzytkownikow drogi :) troche małe lusterka wiec przy zmianie pasa radze sie jednak dobrze rozgladac :D
~molly
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Co do widoczności nie mam szczególnie zastrzeżeń.Całkiem ciekawie...Czasami słupki z przodu zasłaniały,ale nie jest źle.Lusterka boczne są i tak większe niż w Sejku,więc nie ma co narzekać.
~Piotr_Wrocław
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Widać wszystko. Siedzi się jak na wierzy obserwacyjnej. Trochę gorzej robi się w zimie kiedy wszystko zachodzi parą. Ale i tak jest bardzo dobrze. W porównaniu do fiata 126 to miodzio.
~Kaczka
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Komfort biorąc pod uwagę całokształt jest bardzo zły. Za to widoczność dobra. Auto kanciaste więc wiadomo gdzie się kończy, a szyby duże.
~Kuba
Hatchback 3d 0.7 i 31KM 23kW
Tutaj doskononale. Całokształt psują jedynie małe lusterka ale można się do nich przyzwyczaić. Płaska klapa tylna- można cofać pod sam zderzak.