Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 41KM 30kW 1991-1993 (27) - Ergonomia

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Interred (Mateusz)
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Nie jest to najwygodniejsze i najlepiej przemyślane auto jakie spotkałem. Najbardziej bolą (przynajmniej mnie) przyciski spryskiwacza tylnej szyby, włącznika tylnej wycieraczki i kilku innych które znajdują się przy włączniku nawiewu itd. całe to miejsce jest wsunięte do tyłu i żeby przełączyć któryś przycisk nie myląc się, trzeba oderwać wzrok od drogi. Poza tym nie mam większych zastrzeżeń, jak dla mnie, w zupełności wystarcza.
~Lolek
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Oceniam nisko . Jezdze na gazie.... 7-8 litrów to norma a jak załaduje 4 osoby + jakiś bagaż i jade na trasie 90-110km/h to dochodze nawet do 9 litrów . Biorąc pod uwagę pojemność 0,9 to za dużo . Spalanie jest na poziomie jakiejś Corsy albo np. Punto 1,2 16V (80 KM ) .... tylko ze tutaj mamy dokładnie o połowe mniej mocy do dyspozycji .
~johnny
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Dzięki prostocie tego auta, projektanci nie mieli problemów z rozmieszczeniem przycisków, przełączników. Suwaki kojarzą się z Dużymi Fiatami, ale spełniają swoje zadanie. Przyciski są w rozsądnych miejscach, po omacku bez problemu można z nich korzystać.
~22maciek22
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Jak na samochód z 93 roku to prezentuje się całkiem nieźle. Wszystkie przyciski są pod ręką. Problem (na samym początku) może sprawiać włącznik kierunkowskazu który jest obok włącznika dłygich świateł. Trzeba się przyzwyczaić.
~kwys
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Wielki minus za niewygodne rozmieszczenie przycisków na kokpicie i za wrzycanie 5 biegu - ja tam muszę się pochylić delikatnie do przodu, a do najniższych nie należę.
~snek@go2.pl
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
auto jest tak małe, że wszystko jest pod ręką ;) duży plus dla fiata, że nie trzeba pamiętać o wyłączeniu świateł przy gaszeniu silnika :)
~Patryk, Świebodzice. s63@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Jedyne co mi przeszkadzało, to dźwigienka świateł drogowych. Bardziej poręczne było by umiejscowienie jej przy kierunkach w pozycji przód-tył.
~Łukasz Szamotuły
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Głupia pozycja za kierownicą. Jak odsunie się fotel, żeby pedały były wygodnie, to kierownica jest za daleko. Zero trzymania foteli na zakrętach.
~Sebastian Maciewicz
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
bardzo dobrze rozmieszczone przyciski takie jak włącznik świateł i awaryjne . widoczny prędkościomierzi można dosięgnącć do radia.
~wierzba 77
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Jak sie już człowiek przyzwyczaji to jest ok tylko troszkę wkurza sięganie do przełączników wycieraczki tył i radia