Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 41KM 30kW 1991-1993 (37) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~johnny
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Małe auto = mało miejsca. Najgorzej jest w miejscu pedałów. Męska noga (szczególnie w zimowym obuwiu) ledwo się mieści, zdarza się wcisnąć dwa pedały jednocześnie. Nogi pasażera często utrudniają dostęp do skrzyni biegów. Zdarza się, że kierowca i pasażer trącają się łokciami. Z tyłu miejsca bardzo mało. Osoby dorosłe ledwo się mieszczą (ludzie \"szersi\" i wysocy narzekają niemiłosiernie). Z tyłu pasy bezpieczeństwa są za krótkie. Auto dla...
~Lolek
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Miejsca jest dla 2 osób z przodu , z tyłu minimalnie wiecej miejsca niz w maluchu z tym komfortem ze nie trzeba schylać głowy . Baagażnik mieśi tyle jakby go w ogóle niebyło . Ja mam narzedzia ( walizeczke ) płyn do spryskiwacza i butle 20l . W zasadzie nic wiecej nie wejdzie . Jakikilwiek wypad za miasto np. na weekend - bagaze na tylnej kanapie .
~lech.d@epf.pl
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Na przednich siedzeniach wystarczająca dla osób średniego wzrostu. Z tyłu znośnie. Jak na tę wielkość autka, całkiem przyzwoicie. Bagażnik niewielki, w dodatku ograniczony kołem zapasowym po zainstalowaniu gazu. Jednak po złożeniu tylnych siedzeń można przewieźć zaskakująco dużo.
~Interred (Mateusz)
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
No cóż. Przestrzeni dla kierowcy jest wystarczająco dużo wtedy kiedy przestrzeni dla pasażera siedzącego za nim, praktycznie nie ma wogóle :) może być to spowodowane moim niemałym wzrostem, ale trzeba też przyznać że nie jest to dużo autko.
~Sebastian Maciewicz
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
we wnętrzu jest bardzo dużo miejsca jak na takie auto. kierowca ma bardzo dużo miejsca na nogi. pasażerowie z tyłu mają sporo miejsca na nogi. z przodu też bardzo dużo miejsca na nogi .
~Patryk, Świebodzice. s63@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Jak na tak mały samochód jak Cienkli, przestrzeń z przodu jest zadowalająca, a na pokład na krótką trasę zapakuje się nawet 5 osób ;) W 2 osoby można śmiało jechać nawet w trasę 500km.
~wierzba 77
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Z przodu zaskakuje wszystkich moich dotychczasowych pasażerów z tyłu no coment ale jak rozłożymy kanapę to jak ostatnio przewoziłem kuchenke gazowai pralkę JEDNOCZEŚNIE !!!
~Tobas
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
najlepiej ma pasazer obok kierowcy ;) siedzenie mozna odsunac i ma sie calkiem sporo miejsca:) ale reszta to niech sie modli zeby miala krotkie nogi ;) samochod dla 2ga !
~snek@go2.pl
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
ja mam 198cm wzrostu ... i z przodu miejsca jest zadziwiająco dużo - tyle, że za mną usiądzie wtedy jakieś dziecko albo nieduży pies ;)
~kwys
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Plus jeśli chodzi o wygodę kierowcy i pasażera z przodu. Gorzej z tyłu, ale jak jest to dokładnie, to nie wiem, bo rzadko z tyłu jeżdżę.