Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 41KM 30kW 1991-1993 (43) - Silnik

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lolek
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Jeżeli kogoś zadowala 41KM i katalogowe 18s do 100km/h to niech kupuje . Moje autko ma juz kilka latek , do tego jezdze na gazie wiec przyspieszenie do 100 jest na poziomie 22-23sek ( zmierzone ) . Wynik odstrasza.... w dzisiejszych czasach nie daje nawet rady z niektórymi ciężarówkami a juz na pewno z dostawczakami.... które mają np. 2,5l , 3,0l diesel. Zeby jechac równo na trasie z innymi samochodami trzega go kręcic wysoko co oczywiscie...
~wierzba 77
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Witam użytkowników cienqoczy - jak to moi koledzy z pracy mawiają . Posiadam utko od prawie dwóch miesiecy kupilem od 1-go włascicela zadbane, zrobione wychuchane garażowane ogólnie ok. Silnik ma jakiś taki martwy punkt na pedale gazu i wtedy trzeba dodać lub ują i jedzie ok. Poza tym faktem rano linka ssania do końca bo o gaźnik dryg i jedziemy czy to -20 czy +20 ssanie musi być bo inaczej nie zabardzo chce sie odpalić ale 1km przejade i...
~Slav
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Cóż, auto nie nowe, z najniższego segmentu, poprzedni właściciele dokonywali napraw i wymian od wielkiego dzwonu, więc nie ma co się dziwić, że silnik i skrzynia lubią powarczeć. Przy regularnych wymianach płynów i właściwym eksploatowaniu byłoby na pewno o co najmniej stopień lepiej. Natomiast sama trwałość i niezawodność silnika - BARDZO DOBRA. Motor jest pewny i przewidywalny. Jutro na pewno odpali z rana :)
~WELDMAN@poczta.onet.pl
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
jestem 2 wlascicielem mam juz 185000 i coz jak na fiata to b. duzo i jest to jeden z nielicznych tak udanych modeli, bierze ok 0.9litra na 1000km i tluka sie chyba popychacze o klawiature ale nie dojkladam nic, ostatnio zmienialem termostat i czujke temp. znajomy prac. serwisu fiata mi powiedzial ze panda to do piet nie podskoczy CC 900, podobno porazka
~johnny
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Jak na tę pojemność, to silnik sprawuje się nieźle. Przy tak niskiej wadze auta, te 41KM wystarczą do normalnej jazdy po mieście. Trasa... Przy wyprzedzaniu jest stres. Ale przy odrobinie cierpliwości, Cinquecento rozpędzi się do 150km/h z 4 osobami na pokładzie (ale wtedy zaczyna wszystko się trząść i skrzypieć - strach w oczach).
~wierzba 77
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Powracam po 9 miesiacach eksploatacji mojego CC. Od tamtego czasu troszkę poprawiłm swoje autko. tłumik sportowy ulter i opony 155/65 R13 oraz amorki olejowo-gazow bilstein B4 + sprężyny progresywne obniżające autko o 40 mm. Polecazastosować te modyfikacje poprawiaja one stabilność samochodu a i osiagi leprze bo trzymanie leprze ;)
~Tomek G
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Silnik o ile nie cyka chodzi doskonale, odpala na strzał. Leje półsyntetyk - od wymiany do wymiany nic nie dolewałem :) Nie spodziewałem się tej bezproblemowości po FIATcie. Naprawde pozytywnie mnie zaskoczył. Ładnie się zbiera nawet z niskich obrotow, a na wysokich idzie jak strzała.
~Tobas
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
no jak na cc calkiem znosny :) nawet potrafi na 3 czy 4ce sympatycznie pobuczec :D do 60km/h najszybszy samochod na swiecie ;) na swiatlach zwlaszcza;) bez pasazerow poezja i przyjemnyu w prowadzeniu .. oczywiscie do 60 km/h . .pozniej dziwnym zbiegiem okolicznosci koncza juz sie biegi :)
~Interred (Mateusz)
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Jak na 20 letnie autko, obciążone 4 osobami i poruszające się w terenie o dość znacznych wzniesieniach (Jelenia Góra i okolice) naprawdę nie można na niego niego narzekać. Demonem prędkości nie jest, ale zupełnie wystarcza dla studenta.
~Sebastian Maciewicz
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
w zimie nie ma problemów z odpalaniem nawet na -30 stopni. silnik 900 bardzo odpowiedni stosunek do masy pojazu. duża moc. bardzo dobre ma przyśpieszenie.na prostej jechałem nim 155 km/h