Lista ocen Fiat Cinquecento 0.9 41KM 30kW 1991-1993 (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lech.d@epf.pl
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Dla 900-tki z pierwszych lat produkcji bdb. Podobno póżniejsze były bardziej awaryjne. Tylko obecnie ciężko znaleźć takie autko z niewielkim przebiegiem, ale jeśli się uda, to jeśli ktoś szuka taniego w eksploatacji, dosyć niezawodnego autka dla dwóch osób i nie potrzebuje fajerwerków, polecam poważne rozważenie zakupu. Ja za swój zapłaciłem w 1999r. 10 000 zł. To nie było tanio, jak za ośmioletniego cieniasa, ale skusił mnie bdb stan...
~22maciek22
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Przypatrując się ceną samochodów używanych Cinquecento nie jest najtańsze. Za niewiele więcej można kupić samochód większy i nowszy. Zwłaszcza sprowadzany z Niemiec. Jednak proces ekspleatacji napewną zrekompensuje koszty zakupu. Nawet poważne usterki da się naprawić za niewielką cenę (pod warunkiem, że cząści kupuje sie na giełdzie). jest też samochopdem w miare ekonomicznym.
~Tomek G
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Ceny części to kabaret :) Amorek 60zł (wcale nie najtańszy :P) Wszystko można dostać na szrocie. Małe otarcia jak już się zdaża to można kupić troszke farbki za 20zł w mieszalnik, nabić w spray za 50zł i wszystkie poprawki zrobić samemu :D Zderzaki z dobrego plastiku i bez farby więc wszystkie drobne otarcia można spokojnie olać :)
~grzybek
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Nie kupujcie kilkunastoletniego CC z dużym przebiegiem... Mnie zmusiła sytuacja i przez 3 lata, które nim jeżdżę, władowałem w niego górę kasy. Ale jeśli traficie na nieprzechodzony egzemplarz, to może wam dobrze służyć. Aha, i kupujcie tylko CC900 bądź 1100, 700ka to beznadziejny silnik.
~Patryk, Świebodzice. s63@o2.pl
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Jak na auto za 1600zł myślę że mogłem trafić gorzej ;) Polecam początkującym kierowcom! Naprawdę dobre auto do nauki jazdy, lepiej dorzucić kilka zł i kupić Cienkliego 900 niż malucha lub inny kosmiczny pojazd z minionej epoki.
~Interred (Mateusz)
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Samochód wart ceny którą za niego dałem, może nie jest to ekstrawaganckie, najlepiej wyposażone auto, ale jak za tą cenę i ten wiek, mogę powiedzieć że jakość samochodu wypada super
~Łuki
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Słuchajcie za tą cene możecie kupić golfa II lub Audi B3. O niebo lepsze samochody. Polecam. Tertaz mam Audi 80 B4 w kombi. Super maszyna. Polecam każdemu.
~Slav
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Nie ma co, w Polsce jest tych szerszeni od groma z wiadomych przyczyn, dlatego zarówno całe auta jak i części trzymają niski poziom.
~slacker
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Naprawde super. Częsci są tanie. Serwisowanie możliwe praktycznie wszędzie. Duża ilość zarówno częsci oryginalnych jak i zamienników.
~johnny
Hatchback 3d 0.9 41KM 30kW
Chyba nic lepszego za tę cenę nie można kupić - no chyba że pognite Golfy, dziurawe Astry, czy Maluszka :)