Lista ocen Fiat Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW 1993-2001 (18) - Silnik

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ten ktory cie wyprzedza w Wawie fiatem coupe
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Super Autko, na street racing ale i tez do lansu..... naprawde trzeba kozaka zeby mnie lyknac, jak widze cos ponizej 200 koni to nie widze sensu sie scigac no chyba zeby pouczyc, mam seryjny body kit zadnych oznaczen, poprostu nie pozorny - dlatego zawsze znajdzie sie jakis amator ktory podjedzie z boku z blond laska z muza na full i chce sie pokazac !!!! błąd
~laszlo
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
nie chce tutaj wojny jakieś rozpętać, ale poprzednik chyba coś kupił zajechany model, albo od lpg cudów wymaga:) ja mam turobodoł. benz. 190 km i nie ma prawa mnie 115 konna Cali przedjechać, choć przyznaje Cali to bardzo udana prosta konstrukcja.też miałem jakiś czas i byłem zadowolony:)
~Kazik
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Super sportowe autko, na śniadanie można łyknąć calibre albo prelude...a ostatnio po dupie dostał mój sąsiad łysy dres(ma 200 konne bmw) mam nadzieje że tego nie przeczyta, bo mi urwie łeb:) Ogólnie mój coupe jest podrasowany (170 koni) więc nie czuje respektu przed niczym:)
~topdrive
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Silnik nie grzeszy kulturą pracy na biegu jałowym. Na wyższych obrotach jest zdecydowanie lepiej. Elastyczność? Nie jest źle, jednak silnik budzi się dopiero przy 3000 obrotów. Poniżej tego progu żwawe jeżdżenie jest prawie niemożliwe.
~Miłośnik swojego małego ferrari :)
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
W życiu nie jezdzilem tak wspanialym autkiem. Ma nieziemskego "kopa" jak to mowia mlodzi a w dodatku bez problemow chodzi na niskich obrotach
~Pieniu 55
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Mam ten samochodzik juz 2lata i jestem zadowolony z jego silnika.wymieniam tylko filtry oleje i paski i jazda do przodu dalej;D
~Pieniu 55
~nigdy wiecej fiata
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
a to wariuje na obrotach a to wydmucha uszczelkę a to wysra swiece a pali olej wymieniac i wymieniac...
~FC fan :D
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Silnik super zwłaszcza po chipsie evocars :D Nielicznie wiedzą jaka to frajda :D
Dziennik kosztów dla Fiat Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
8,3
10,7
~Mateusz nullatur@tlen.pl
Coupe 2.0 16V Turbo 190KM 140kW
Tutaj nie ma się co wypowiadac - tzreba się przejechac i wtedy brak słów :D