Lista ocen Fiat Croma II (116) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł Drozd
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Dobre auto ale za niemałą cenę. Za taką cenę stanowczo zbyt częsty kontakt z serwisem. Drobne konstrukcyjne niedopatrzenia, które irytują: -osłona szyny fotela kierowcy ma taki kształt, że zaczepia się o nią przy wysiadaniu. -woda z przedniej szyby spływa na boczną szybę kierowcy; brudny zaciek ogranicza widoczność przez pół zimy.
~Bełik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Za tę cenę takie wyposażenie(klima dwustrefowa automatyczna, samochód czyta smsy itd mozna dzwonic mowiac do auta wybierac nr glosowo itd, nagrzewnica po odpaleniu w zime odrazu ciepło przytrzymanie hamulca gdy ruszamy ze wzniesienia i duzo innych) i motor. Stosunek jakosc cena dałbym 6 gwiazdek jak by sie dało
~adrian
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Doskonała relacja jakości do ceny. Generalnie Ludzie Cromiarze uważajcie na serwisy patrzcie im na ręce bo oni nie radzą sobie ze wszystkimi rzeczami, łupią niemiłosiernie po kieszeni, a jeśli się znacie choć trochę na samochodach to ten samochód mocno spokrewniony z oplem nie będzie nigdy stanowić dla Was problemów.
~Miecio007
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Auto nie doceniane, jako nowe zle bylo wycenione za drogie jak na fiata i malo firm decydawalo sie na zakup tego auta przez to na rynku nie ma za duzo ogloszen po za tym sa to przewaznie auta od osob prywatnych z malymi przebiegamiale za to za prztstepna cene mozemy miec swietny samochod swietnie wyposazony
~szarki
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Kupiłem tanio z Belgi lekko uszkodzony przód,zrobiony super taki jak z fabryki.Inaczej bym nie wziął.Każdemu kto chce takie cacko kupić polecam wyjazd za granicę.Tutaj masz 1.9 150 km z 30000 przebiegu za 80000-90000 tys,ale już za granicą możesz to mieć za niecałe 50 tys i to 2.4 jtd
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
Uważam ze jest to dobry wybór już za trzydzieści parę tysięcy można kupić 3-4 letni samochód, który jest ekonomiczny, bezawaryjny, posiada duże funkcjonalne wnętrze w sam raz dla rodziny. Długi okres pomiędzy przeglądami 30000km. Tanie części komplet klocków na tył 180pln – starczyły mi na 45tys.km
~Marek
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
3 lata temu kupiłem bezwypadkowe auto z 2007 roku z udokumentowanym w aso przebiegiem 141tys.km za 18 tys. zł. Dodam że autko było z polskiego salonu a data pierwszej rejestracji to 12.2008. Wątpię żeby można było kupić pewne auto tych rozmiarów w lepszej cenie.
~kamillo.kamillo@interia.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Kupiłem samochód 5-letni, bo na nową Cromę mnie nie stać. Zapłaciłem w Niemczech 8.000 euro + opłaty. Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Naprawdę rewelka. Mam wersję EMOTION. Gdybym chciał takie wyposażenie przy innych chodliwych markach, na pewno nie mógłbym sobie pozwolić.
~Mariusz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Auto zakupiłem z wyprzedaży rocznika 2008. Ale nie w Polsce. Polskie salony są jeszcze w epoce kamienia łupanego z takimi promocjami. Moja Croma ma wyposażenie tzw full wypas dla Niemców, a zakupiona zakupiona została w cenie modelu przecietnie wyposażonego dla salonów w Polsce.
Dziennik kosztów dla Fiat Croma II
10,4
~tatafranka
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Jakość do ceny super zwłaszcza na rynku wtórnym. Trochę szukałem i znalazłem. moja \"CROMKA\" wyniosła mnie z opłatami 24 tyś. + rejestracja i ubezpieczenie. Nie należy się bać auta z WŁOCH. Nasi rodzimi handlarze głownie stamtąd je ściągają.