Lista ocen Fiat Croma II (110) - Widoczność

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Duży rozstaw osi wiec i podróżowanie wygodne, pozycja za kierownica nieco wyższa wiec wygodna, miejsca duzo szczególnie z tyłu, tylny tunel prawie niewidoczny , siedzi sie wyżej niz w sedanie przez co jest znacznie więcej miejsca na nogi. Duże długie auto wiec do tyłu nie ma rewelacji ale kwestia wyczucia samochodu a maluch to to nie jest.
~przemo_p
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Widoczność ogólnie dobra, do tyłu pomagają duże lusterka boczne, siedzi się dość wysoko a szyba przednia zachodzi na dach co daje dobre widzenie syganlizacji świetlnej jak za blisko dojedziemy:) Trochę problemów z widokiem na bok ze względu na słupki B, które wraz z pasażerem zasłaniają widoczność, bez pasażera jest ok!
~Bełik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Na totalną pochwałe zasługują tutaj lusterka są duże i wszystko elegancko widać. Szukałem osobówki z dużymi lusterkami. Cofanie i wykrecanie to żaden problem dla nikogo z takimi lusterkami. Przez tylną szybe też wszystko pięknie widać tylko trzeba czesto czyścić bo tył auta się szybko syfi
~nmusahi
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
słaba widoczność (za grube belki przy szybie ) , komfortowo jeździ się tylko na autostradzie , miasto i krótki odcinki to katorga , auta żle pokonuje zakręty nieprecyzyjnie i się przechyla , pukanie i stukanie zawieszenia , cięzka jazda w koleinach aż ręce bolą (słabe wspomaganie ), dobre wyciszenie auta
~er
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Duże okna z względną widocznością. Na zakrętach trzeba migać się ze słupkiem przednim (no ale to cena bezpieczeństwa i sztywności konstrukcji współczesnych aut). Do przodu ciężko nieraz wyczuć koniec maski (oj dużo hałd sniegu gruchłem), do tyłu bida ale są czujniki cofanie i hak :) więc niejest źle)
~Lukasz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Do tyłu widoczność ok. Z przodu przeszkadzają załamania na masce, przez które nie wiem nigdy, gdzie samochód się kończy. O ile poprzednim (opel astra kombi) umiałem zaparkować prawie wszędzie, o tyle cromą mimo kilku lat użytkowania mogę powiedzieć, że nie potrafię.
~cigiel
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
No tu znowu wysoka nota, za wysoką pozycje za kierownicą, która daje dobra widoczność. Duże elektrycznie sterowane lusterka. Fotochromatyczne lusterko wsteczne tez nieźle poprawia widoczność wieczorem ograniczając uciążliwość oślepiających świateł samochodów jadących z tyłu.
~kamillo.kamillo@interia.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Przednia szyba ogromna. Cofając do tyłu można ustawić lusterka tak, że pięknie widać przestrzeń do parkowania. Wciskając jeden przycisk lusterka powracają do poprzedniego ułożenia. Dokupiłem jednak czujniki parkowania - szczególnie do parkowania przy hipermarketach.
~oklauso
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
pozycja kierowcy nieco wyższa, dobra widoczność przód tył, bez zastrzeżeń; jedyna poważna wada auta - bardzo słabe światła mijania - klosze nie są matowe/porysowane, raczej nieco zdegradowane/mleczne, chociaż trzeba przyznać, że drogowe są bez zarzutu
Dziennik kosztów dla Fiat Croma II
10,4
~voyzik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
trochę ograniczona widoczność przez tylnią szybę, ale większość posiada czujniki parkowania, to eliminuje ten problem. Boczne lusterka jak w ciężarówce - wszystko w nich widać. Jak teraz czasem przesiadam się na inny samochód, to się nie mogę odnaleźć..