Lista ocen Fiat Croma II (98) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemo_p
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Fiat Croma II
Bardzo dobre, silnik słychać przy mocnym deptaniu, trochę wali tylne twarde zawieszenie, no i przy otwartym sunroofie (szyberdach na połowie dachu!) strasznie hula wiatr tak samo przy uchylonych tylnych szybach. Ale sądzę że są to moje przyzwyczajenia z poprzedniego auta. Tutaj nie trzeba otwierać szyb podczas jazdy!
~er
Fiat Croma II
Do 3000 obrotów diesla prawie nie słychać. Niestety słychać nieszczęsny wentylator nawiewu i KOŁA. Zależy to mocno od asfaltu ale uważam że słuchać za bardzo. Opinia może być nie do końca rzetelna bo kończą mi się już opony i może się zząbkowały i dlatego hałasują. Swoją drogą schpodkowanie opon przy tej mocy chyba nieuniknione.
~Dudek
Fiat Croma II
Przy normalnych prędkościach - baaardzo cicho. Do 150-170 km/h w zasadzie też jest cicho, zależnie od osobniczej wrażliwości. Jeśli ktoś nie lubi szumu powietrza przy wyższych prędkościach, to tu go nie usłyszy. Silnika nie słychać również. Trochę sprężarkę, gdy się wsłuchać. Jedno co słychać, to delikatny szum opon.
~Toper
Fiat Croma II
Ciszej niż w Modeo IV (dużo ciszej), w który to Mondeo strasznie było głośno od przepływu powietrza i opon (samochód był nowy). W Cromie tego nie ma. Jedzie się z rowerami na dachu i się ich nie słyszy - w Mondeo łeb, nie przesadzam, urywało. Swoją drogą w Lybrze z rowerami na dachu tez jest cicho.
~Janek
Kombi 2.2 i 16V 147KM 108kW
Fiat Croma II
W tym samochodzie nie czuć prędkości, głównie dzięki dobremu wyciszeniu, miękkim nastawom zawieszenia i cichej pracy zawieszenia, do prędkości 130 km/h jest bardzo cicho, powyżej słychać już szum powietrza, ale do około 160 km/h jest całkiem nieźle.
~piotr
Fiat Croma II
pomimo tego ze to diesel wyciszenie rewelacyjne , słychać go jedynie jak jest zimny i jak przyspiesza sie gwałtownie. natomiast na drodze jest cichszy od benzyny która jeździłem do tej pory, a była to 2 litrowa benzynka w 406 wiec i wyciszona odpowiednio.
~cromiarz
Fiat Croma II
Z dobrymi oponami jest świetnie. Po zakupie sam byłem zdziwiony jaka cisza panuje w środku, nawet przy wyższych prędkościach. Na dziadowskich oponach będzie trochę hałasować przy wyższych prędkościach, ale też nie ma tragedii.
~adrian
Fiat Croma II
Superkomfortowe i jak ja znam nie ma takiego w innych pojazdach tej klasy zwłaszcza przechwalonych niemieckich TDI. Cisza powoduje że można bez zmęczenia pokonywać długie podróże na wakacje jadąc relaksacyjnie lub ostro.
~Zygmunt
Fiat Croma II
Porównywanie przy 100km/h nie ma sensu, więc powiedzmy przy ok 160 km/h: no audi to to nie jest ale byłem pozytywnie zaskoczony. O niebo lepiej niż np. Skoda Ocatavia, Ford Kuga. Pozytyw.
~voyzik
Fiat Croma II
cisza. to atut tego samochodu, szczególnie na trasie. oczywiście, jak mamy dobre opony, wtedy słyszymy tylko hałas opon. Właśnie zmieniłem, zapadła cisza - można się delektować muzyczką.