Lista ocen Fiat Croma II (212)

~fiacik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
model na który czekałem , widać że konstruowano ją tak długo, jakość materiałów b.dobra. Jazda w trasie bajka , żal mi piweców marek niemieckich jak patrzą co ich wyprzedza.
~Rum
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
W środku bardzo cicho, elastyczność mogła by być lepsza, ale ogólnie bardzo dobrze. (Silnik)
~Kuba
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Super auto dla 3-4 osobowej rodziny. Względnie niezawodne (zawieszenie mogłoby być lepsze). Dużo miejsca w środku. Bagażnik mógłby być ciut większy. Dobrze wyposażone, dynamiczne.
3,7
~amorc
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Mimo wszystko polecam ale nie kupujcie auta z salonu ceny z kosmosu
~Jacek G
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
bardzo na plus zaskakujące auto - najlepszy jest jednak widok zaskoczenia na licach właścicieli \"buraczkowozów\" gdy znikasz za horyzontem a oni dawno gdzieś w tyle hihi!!!
~godol
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Super auto za rozsądne pieniądze. Kupując używane nie ma sobie równych jeśli chodzi o jakość do ceny.
~matti_7
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Auto bardzo wygodne i przestrzenne. Dynamiczny silnik i małe spalanie na trasie. Samochód wysoki i czasami ma wrażenie że trochę buja na zakrętach.
3,3
~cromkowiec
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Polecam to auto tylko osobom, które w większości użytkują samochód w trasie (najlepiej długiej). W mieście samochód się męczy, a wraz z nim - kierowca. Częste zmiany biegów (lewarek pracujący z oporem), rozpędzanie 1,5 tony do prędkości miejskich, wreszcie duże gabaryty utrudniające parkowanie.
3,8
~MarcinK
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Silnik 150KM jest po prostu rewelacyjny!! JTD Fiata to naprawde bardzo dobre silniki. Auto przyspiesza bardzo dynamicznie i nawet kiedy wybieram się z rodziną do Chorwacji załadowany bagażami to świetnie sobie śmiga po autostradach bez żadnych problemów. (Silnik)
~Sławek
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Kupując miałem trochę obaw.Narazie nie żałuję decyzji o zakupie.