Lista ocen Fiat Croma II (116) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 96 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~cigiel
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Auto klasy wyższej-średniej z drugiej ręki można dostać za 1/3 pierwotnej wartości. Klientom ciężko się było przełamać do ceny auta nowego. Ale wyposażenie i komfort niestety kosztują, w innych markach za takie wyposażenie płaci się nieporównywalnie więcej.
~kris
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
B. komfortowe auto (wersja EMOTION), za tą cenę nie kupi się tak świetnego samochodu innej marki. W środku nie słychać silnika, duża przestrzeń dla pasażerów. Kapitalna dynamika zachęca, niestety, do ostrej jazdy. Trochę zbyt mały bagażnik (500l).
~dżony-świstak
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Stosunek ceny do jakości oceniam jako bardzo dobry, z tym że zastrzegam iż wersję EMOTION 150 koni kupiłem o blisko 14 tys. złotych taniej niż w cenniku. Za pieniądze które zapłaciłem mógłbym mieć 307 sw z silnikiem 138 km ale uboższym wyposażeniem.
~oklauso
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
bardzo niedoceniane auto od producenta o nienajlepszej opinii równa się świetny zakup i zapewne problemy przy odsprzedaży; części dostępne i ceny w normie; silnik używany przez kilka innych firm, znany i rozpracowany przez mechaników
~cromiarz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Na rynku wtórnym to z pewnością jedna z absolutnie najciekawszych ofert. Za niskie pieniądze można mieć kawał solidnego, komfortowego, dużego, dynamicznego, ekonomicznego, w miarę młodego auta z niewygórowanym przebiegiem.
~bulaj
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
W kategorii cena/jakość myślę, że ciężko znaleźć coś lepszego. Najlepszy stosunek osiągają kilkuletnie auta. 5,6 letnią cromę można kupić za ok. 30 000 zł., tj. za ok. 30-40% wartości nowego auta w zależności od wersji.
~Marcin
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Za passata czy A4 z tego rocznika musiałbym zapłacić 25tys, za crome zapłaciłem 15tys. Jeździłem Passatem B6 i moim zdaniem Croma w niczym mu nie ustępuje. W tej klasie jedno z tańszych aut, warte uwagi.
~Borys
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Za podobną cenę moża kupić innny bardziej "renomowany" pojazd który będzie starszy i będzie miał dużo większy przebieg tylko pytanie czy warto przepłacać. Jakośc wykonania jest na bardzo dobrym poziomie.
~Marcin
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Kupiłem nowy z poprzedniego rocznika i był to model wychodzący z produkcji więc zapłaciłem taniej, za te pieniądze mogłem mieć Skodę Octavię. Octavią jeździłem jakiś czas służbowo i nie umywa się do Cromy.
Dziennik kosztów dla Fiat Croma II
10,4
~Adam
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
To jest największa zaleta tego samochodu. Auto 6 letnie z bardzo dobrym wyposażeniem, duże, relatywnie tanie w utrzymaniu za cenę poniżej 30000 zł uważam, że naprawdę warte zainteresowania.