Lista ocen Fiat Croma II (127) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nmusahi
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
auto ma za sztywne zawieszenie jak na swoja wysokość , bardzo się przechyla i trzesie na boki ...Pokonywanie progów zwalniajacych to nielada wyzwanie , wchodzenie w zakret 90 stopni to równa się zwolnienie prawie do 0 i powolne pokonywanie przy równoczesnym bujaniu (jak statek na morzu )na boki ...
~piotr
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
na oponach 215/55/16 na drodze jak przyklejone, pewnie sie trzyma drogi, przy duzych prędkościach troszkę sie odchyla ale to nie sportowe auto a bardziej rodzinny vanik. Zawieszenie komfortowe, jak dopilnowane nic nie stuka , nie puka.
~przemo_p
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Przednie zawieszenie dobrze radzi sobie z naszymi dziurami, tył natomiast trochę za twardy, przy poprzecznych nierównościach trochę wali. Mam 18" felgi które bardzo zmieniają to auto wizualnie, ale to tyle radości, niskie opony i nasze dziury to koszmar.
~Mariusz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Nie polecam na polskich drogach opon 225 na 18\' felgach - daje się to we znaki przy jeździe w koleinach, w deszczu. Przy oponach 210 jest już OK. Na dobrych drogach bardzo dobre prowadzenie. Przy silnym bocznym wietrze zachowuje się idealnie.
~strzelba
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Jeśli chodzi o zawieszenie jest bardzo komfortowe nic nie stuka dość sztywne można pewnie pokonywać zakręty i łuki z dużą prędkością. Układ kierowniczy precyzyjny, kierownica dobrze leży w dłoniach jest obszyta skórą i ma sterowanie radia... Brawo!
~Miko
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Miękkie, komfortowe zawieszenie. Prowadzenie na początku przeraża, bo samochód podpiera się lusterkami, ale jak się człowiek przełamie, to się okazuje całkiem sprawne na zakrętach. Zawieszenie potrafi postukać na dziurach.
~GUREGORI74
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Autko bardzo dobrze trzyma się drogi,na zakrętach w aucie nie odczuwa się nadmiernego przechyłu nadwozia,wyposażone jest we wszystkie systemy bezpieczeństwa drogowego.Bardzo dobre hamulce z systemem brake assist..
~Mario
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Powiem tak kupując zastanawiałem się czy nie będzie się za bardzo przechylał w końcu to wysoki samochód , po pierwszej drodze do dzisiaj uśmiech nie zniknął jest w porządku. Nawet na serpentynach w górach szedł jak przyklejony.
~szarki
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Mam seryjnie założone aluminiowe felgi 18\' plus 225 opony-na trasie bajka ale w mieście już lepiej na mniejszych a takie mam w zimówkach 16\' na 215 jest cichutko.Na pusto trochę podskakuje ale z czterema osobami rewelacyjnie.
~Michał S
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Początkowo na polskich drogach czułem się jak w bali. Natomiast przejechałem samodzielnie 3100 km, w tym 1400 km dwukrotnie ciągiem i jestem pod wrażeniem kultury pracy i komfortu jakie gwarantuje zawieszenie.