Lista ocen Fiat Croma II (110) - Widoczność

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał S
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Nie dostrzegłem ograniczeń być może ze względu na jazdę głównie po autostradach. Być może widoczność do tyłu jest nieco zawężona ale to moje pierwsze kombi. Nie dokońca wierzę lusterkom, szczególnie wewnętrznemu Ijakby nieco zniekształcają).
~Tomas
Kombi 2.2 i 16V 147KM 108kW
widocznosc jest bardzo dobra jeśli chodzi o samą jazdę, jednak długo przód sprawia że nadal nie jestem pewny w 100% ile zawsze mam do końca podczas parkowania, moja wersja nie ma czujników parkowania. ale i tak jest dobrze.
~tatafranka
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Jak na tak wielki samochód, widoczność jest słaba. Do przodu jest w miarę OK. problemy zaczynają się przy cofaniu lub manewrowaniu na parkingu. Poprzednio miałem Xsarę Picasso - rewelacja. Ten punkt powinien zostać poprawiony.
~to mój 1 fiat
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
Duże szyby, wielkie lusterka wsteczne-super widoczność, łatwo wyczuć położenie tyłu pojazdu, czujniki cofania do niczego nie są potrzebne chyba, że ktoś kupuje samochód z przyciemnionymi tylnymi szybami.OK
~Michał
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Widoczność bardzo przyzwoita, szyba duża i wyciągnięta wysoko, duże lusterka. Nieco gorzej z widocznością do tyłu, lecz to kwestia sporych gabarytów samochodu, niż wady tego modelu.
~Marek
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Końca maski nie widać. Z tyłu auto kończy się zaraz za szyba wiec nie ma problemu. Na boki ok. Tylny slupek nie jest przesadnie duży. Lusterka są spore, dzięki temu łatwo się manewru.
~Marcin
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
duże przeszklenia ułatwiają obserwację, jednak ciężko wyczuć gdzie się samochód kończy i zaczyna (z tyłu ratują czujniki) z przodu długa opadająca maska nie pomaga.
~cromiarz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Widoczność bez zarzutu. Niektórzy czepiają się że widoczność do tyłu jest słaba, jednak według mnie nie jest tak źle, a problem mogą częściowo pomóc rozwiązać czujniki parkowania.
~maka131
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Niestety auto wyposażone jest w dużą ilość poduszek powietrznych/kurtyn, przez to słupki są trochę grubsze. Na niektórych skrzyżowaniach ogranicza to widoczność.
Dziennik kosztów dla Fiat Croma II
10,4
~Imperator Et Dominus
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Z przodu jest ok. Do tyłu średnio. Myślałem o czujnikach ale się przyzwyczaiłem. Szyba nie jest pionowa więc trochę trzeba się jednak namęczyć...