Lista ocen Fiat Croma II (133) - Silnik

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mirkom@aruba.it
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
auto dobrze sie juz zachowywalo z fabryczna moca ,ale po podniesieniu jej do 182 KM i 371 Nm to jazda jest poprostu fantastyczna,auto poprostu odchodzi innym konkurentom na drodze z taka latwoscia,ze ogladam z usmiechem ich zdziwione miny we wstecznym lusterku
~Bełik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Silnik rewelacja. Wczesniej jeździłem bmka benzyna 105 km to teraz widze rożnice w mocy. Ta bmka to sie chowa i wogóle wstyd wiocha jak nie wiem. W cromie jak przycisne to wszyscy znikają w tylnym lusterku. Wyprzedzanie to teraz czysta przyjemność.
~oklauso
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
1,9jtd 150KM - mocy jest więcej niż się spodziewałem, nie wiem czy nie ma jakichś giftów z fabryki, porównuję z innymi podobnymi dieslami - wyprzedzanie na trasie bajka, 200km/h bez wysiłku; trochę głośny, na zimno brzmi średnio - czyli klasyka
~GUREGORI74
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Bardzo polecam silnik 1.9 MultiJet 150 KM .Jednnostka elastyczna sprawia dużo frajdy z jazdy i przy tankowaniu nie puści was w skarpetkach...Bardzo polecany i chwalony silnik,bezproblemowy serwis dla mechanika ,dużo dostępnych niedrogich części.
~MarcinK
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Silnik 150KM jest po prostu rewelacyjny!! JTD Fiata to naprawde bardzo dobre silniki. Auto przyspiesza bardzo dynamicznie i nawet kiedy wybieram się z rodziną do Chorwacji załadowany bagażami to świetnie sobie śmiga po autostradach bez żadnych problemów.
~to mój 1 fiat
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
To silnik GM - 1796 ccm taki sam jak w SAAB 9-3 (mniejsza moc), OPEL INSIGNIA, ALFA ROMEO 159, OPEL ZAFIRA, CHEVROLET MALIBU, itd. Moc 140 KM dzięki zmiennym fazom rozrządu i lekko "podkręconym obrotom", działa fajnie i wystarczająco \"ciągnie\". OK
~www.dudi@wp.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Silnik jest rewelacyjny! Auto ma solidne \"serce\" :-) na 3, 4 biegu wyprzedzanie to zaden problem, auto po prostu rwie do przodu jak wyscigowy koń ;-) poza tym spalanie bez niespodzianek, kultura pracy - naprawde przyzwoita, chodzi równo i bez zastrzezen.
~rs
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
1 i 2 troszkę krótkie ale za to na 3 to się zaczyna dzić :) można jechać 30 i 130-szok.Wyjątkowo bardzo cichy silnik.Bardzo cicho nawet przy 150/h szybciej jeszcze nie jeździłem z braku warunków.Ma dobrego kopa nawet z kompletem na pokładzie.
~Janek
Kombi 2.2 i 16V 147KM 108kW
Silnik w miarę dynamiczny, bierze trochę oleju, ale wszystko w normie. Motor chętnie wkręca się na obroty. Spalanie w mieście jest niestety dosyć spore i zimą dochodzi do 16 litrów, ale lepiej płacić za benzynę niż za awarie diesla :)
~shacky
Kombi 2.2 i 16V 147KM 108kW
Przyspieszenie dobre, kultura pracy bardzo dobra, LPG mam ustawione tak, aby powyżej 3500 tys. obrotów przy przyspieszaniu szedł na samej benzynie, więc nic nie tracę na przyspieszeniu i elastyczności podczas wyprzedzania.