Lista ocen Fiat Croma II (142) - Całokształt

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marian
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
za ta cene to naprawdę bardzo dobre auto, Fiat już nie jest tą firmą co kiedyś. jedynie miłośnicy nudnych niemieckich samochodów nadal twierdzą że fiat to fiat. polecam bo za te pieniądze naprawde nic lepszego nie kupicie tym bardziej że macie bardzo duży wybór dodatkowego indywidualnego wyposażenia i każdy moze sobie dopasować samochód pod siebie
~Adam F.
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Samochód na początku mnie zachwycił a potem rozczarowywał coraz bardziej. Byćmoże to kwestia felernego egzemplarza. Może za mało jeżdziłem? Przez pięć lat zrobiłem nim od nowości jeżdżąc głównie po Gdańsku 44000km. W tym czasie nie obyło się bez kosztownych napraw, które wykonywałem poza ASO bo inaczej bym zbankrutował...
~Marcin
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Posiadam auto od nowości, przez 60 tys km żadnych awarii (poza wymianami oleju wymieniłem łącznik stabilizatora i klocki z przodu). Generalnie samochód wygodny i przestronny. Dobre materiały w środku, choć spasowanie mogłoby być lepsze bo na wybojach potrafi zatrzeszczeć. Trochę mało schowków jak na samochód rodzinny.
~Rafal
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
To jest podróbka samochodu. Jakość wykonania wnętrza jest na poziomie Astry F, którą miałem 20 lat temu. Urywają się klamki, odpadaja uchywty przesywania nawiewów, raz odpadła oslonka przeciwsloneczna,skrzypi i trzeszczy kazdy element..mialem to auto od nowosci i juz po roku trzeszczal jak stary rupieć.
~cromkowiec
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Polecam to auto tylko osobom, które w większości użytkują samochód w trasie (najlepiej długiej). W mieście samochód się męczy, a wraz z nim - kierowca. Częste zmiany biegów (lewarek pracujący z oporem), rozpędzanie 1,5 tony do prędkości miejskich, wreszcie duże gabaryty utrudniające parkowanie.
~voyzik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
w tej chwili możesz kupić ten samochod w niezłym stanie, za stosunkowo nieduże pieniądze. To będzie dobry zakup, ale spodziewać się trzeba bardzo dużej utraty wartości. Dlaego ktoś kto kupuje ten samochód, to raczej powinien kupić go na dłuuuugi okres eksploatacji. Wygoda, ekonomiczność - warto kupć.
~Andrzej
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
ogólnie samochód bardzo fajny. jest duży wygodny, dobrze sie prowadzi. w chwili obecnej drugi rok użytkuję samochód prejechałem ok 35000km i zadnych problemów, dobrze wyposażony, brakuje mi trochę podręcznych schowków, uchwytu na napoje, zwolnienie hamulca ręcznego niewygodne przez podłokietnik (schowek)
~Lukasz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Bardzo fajny samochód, mało awaryjny. Na minus niestety wykonanie wnętrza, bardzo szybko wytarły mi się przyciski od szyb, i zaczęły pękać chromowane wykończenia gałki od biegów oraz hamulca ręcznego. Oprócz rzadko bywałem u mechanika z innego powodu, niż wymiana oleju.
~DaXof
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Sprowadzony z Włoch, sam sobie go znalazłem w sieci. Pełna opcja ze wszystkim co można mieć. Auto jak 99% było bite, ale szczęśliwie miałem wgląd w zniszczenia oraz w przebieg reperacji (skasowany tył). Ogólnie jest zadowolony, choć wolałbym ostatnio zdjąć chipa...
Dziennik kosztów dla Fiat Croma II
10,4
~Cromiarz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
REWELACJA! Ogromne auto za dobre pieniądze. Do tego niewiele ich na ulicach, co uważam za wielką zaletę. Zanim kupicie kolejną nudną Avensis, czy Passata przejedźcie się Cromą, zapewniam że Wasz stosunek do wielkiego Fiata się zmieni. To nic nie kosztuje. Idealny na dalekie podróże!