Lista ocen Fiat Croma II (125) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szarki
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Automat w Cromie lubi autostrady i długie proste wtedy jadę w pozycji \"D\" i jest ok.W mieście lubię ręcznie zmieniać biegi i to lepiej dla niego wtedy jest super.
~przemo_p
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Automat 6-cio biegowy z możliwością ręcznej zmiany. Skrzynia zmienia biegi dość nerwowo, jadąc wolno trochę szarpie, przy dynamicznej jeździe działa bez zarzutu.
~Cromiarz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Skrzynia 6-biegowa choć szótki nie używam prawie wcale, obroty spadają tylko o ok 500 obr/min, we wnętrzu to praktycznie niezauważna zmiana i tak jest niesamowicie cicho
~dżony-świstak
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Skrzynie pracuje dobrze. Jedyny minus za dziwacznie umieszczone pedały sprzęgła i hamulca. Na mój gust powinny być trochę wyżej i głębiej. ale już sie przyzwyczaiłem.
~cromkowiec
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Najsłabszy element auta. Awaria skrzyni w Cromie to kwestia czasu (regeneracja koszt kilku tys. zł). Lewarek pracuje opornie (ten typ tak ma), krótkie biegi.
~nineforsure
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
skrzynia nadal zmienia biegi płynnie, czasami troszkę szarpnie przy redukcji z 4 na 3 ale to już pewnie przez to że prawie 200000 na karku
~nmusahi
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
wymieniony olej , biegi ciężko wchodzą , sprzęgło i dwumas do wymiany , autem szarpie przy zmianie biegów , a sama zmiana trwa wieki ...
~Imperator Et Dominus
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Duże skoki powodują, że dynamicznie nie przyspieszymy na niskich biegach. Najlepiej "ciągnie" na 3 i 4. 6 bieg to świetna rzecz w trasie.
~ascars
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
genialna pierwsza skrzynia automatyczna ,którą , ma coś na wzór ujemnego sprzężenia zwrotnego i chyba jedyna jaką znam jestem mechanikiem samochodowym
~bulaj
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Precyzyjna skrzynia biegów, świetnie umiejscowiony drążek zmiany biegów. Jak dla mnie osobiście zbyt długi skok lewarka. Przełożenia ok.