Lista ocen Fiat Croma II (212)

~Lukasz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Bardzo fajny samochód, mało awaryjny. Na minus niestety wykonanie wnętrza, bardzo szybko wytarły mi się przyciski od szyb, i zaczęły pękać chromowane wykończenia gałki od biegów oraz hamulca ręcznego. Oprócz rzadko bywałem u mechanika z innego powodu, niż wymiana oleju.
~Miecio007
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Malo doceniany samochod ale jak ktos juz go pozna i pojedzie w dluga trase to nie chce z niego wysiadac. Silnik rewelacyjny jak do tej pory spisuje sie bardzo dobrze jedyna rzecz ktora musialem dodatkowo wymienic to kolo pasowe dostalo lekki luz. 120 KM spokojnie wystarcza do rozpedzenia tego ponad 1,5 t auta, ja licznik zamykam na 210km/h, minusem jak dla mnie jest skrzynia biegow moglaby byc bardziej precyzyjna.miejsca w srodku pod...
~szarki
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Jest to niedoceniony model fiata,duży przestronny a największą jego zaletą jest silnik-2.4 jtd 200 ps 400 nm .To rakieta
~Przemek
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Kupiony z przypadku dla żony pół roku później zakupiliśmy 2-ga taka sama dla mnie co mówi samo za siebie
~Super_okulista
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Witam ,typowe auto na trasę ,dojazdy do pracy od 20 kilometrów w górę,dalsze wyjazdy z rodziną ,bagażnik mieści cztery typowe walizki (lotnisko). Za tą cenę nie kupicie Państwo tak bezpiecznego ,szybkiego ( autostrada Jastrzębie Zdrój Częstochowa godzina osiem minut ) ,komfortowego pojazdu (piszę 10.05.2020).Mam Cromę 4 lata jako drugi samochód. Przejechałem 68 000 km. Obecnie ma 261000 km.
~Super_okulista
~Cromek
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Gusta różne ale dla mnie to jedno z ładniejszych kombi w klasie, z tego okresu. Szczególnie po FL. Auto dobrze wykonane, niezłe materialy wykończeniowe. Dobrze wyciszone, dynamiczne i dobrze wyposażone w standardzie. Posiada wiele zalet ale ma też wady. Niemniej warte zainteresowania, ciezko znależć pojazd o lepszym stosunku ceny do wieku i tego co Fiat zaoferował.
~ktlukawski@wp.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Mocny, dynamiczne, ekonomiczny ( średnie spalanie 6.3 l/100 km- droga , autostrada, miasto). Po 49 kkm padł zawór EGR ( gwarancja), w/g serwisu podłe paliwo ( markowa stacja w Legnicy) (Silnik)
~www.dudi@wp.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Auto za swietne pieniądze, bogato wyposazone, szybkie, solidnie wykonane. Kawał dobrego samochodu! Kupiłbym jeszcze raz!
Dziennik kosztów dla Fiat Croma II
10,4
~Rolo Tomasi
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Jest naprawde dobrze - za używany roczny samochód zapłaciłem przyzwoite pieniądze i narazie nie żałuje.