Lista ocen Fiat Croma II (106) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dudek
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Jak się jeździ z ustawieniami FULL AUTO, to żadnych problemów nie ma. Jak się zaczyna filozofować, to lubi zaparować przednią szybę.
~Michał
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Działa wydajnie, nie ma problemu, lecz jeździłem wozami, które wydajniej grzały w zimie (też diesle).
~matti_7
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Automatyczna klimatyzacja z włączoną na wciąż opcją FULL AUTO, reguluję tylko temp. w środku auta.
~Marcin
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Poza tym że zimą długo się nagrzewa jest ok, plus za nawiewy na tył i funkcję szybkiego odparowywania szyb.
~Zygmunt
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Tutaj raczej przeciętnie, ale miałem wersje ze zwykła klimą i duży przebieg, więc może było już pozapychane.
~Tomas
Kombi 2.2 i 16V 147KM 108kW
wentylacja i ogrzewanie na najwyższym poziomie, momentalnie robi się gorące lato jak i zima.
~Mario
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
przy temperaturze nawet 48 stopni w Chorwacji na szczęście dalej dawała sobie radę byliśmy bardzo zadowoleni.
~bulaj
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Bez zarzutu. Klimatyzacja dwustrefowa automatyczna wydajna z kratkami nawiewu powietrza na tylną kanapę :)
~robert
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Automatyczna klima działa bez przerwy. W zimę by się przydał PTC by szybciej się nagrzewało wnętrze.
~fiacik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
trzeba nauczyć się wybierać odpowiednie kombinacje nastaw , przy większych obrotach dmuchawy głośnawo