Lista ocen Fiat Croma II (212)

~Michał S
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Do salonu Fiata trafiłem zupełnie przypadkowo. Raczej omijałem ich szerokim łukiem. Natomiast to co zobaczyłem w nowym Bravo i w Cromie pokazuje iż Fiat wyciągnął wnioski po wcześniejszym wypuszczniu na rynek serii wyrobów samochodopodobnych.
3,5
~poldo@o2.pl
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
W życiu nie kupię drugi raz tego auta, kupiłem je w salonie FIATA jako półroczne -używane. jeżdżę średnio 50 000 km rocznie więc potrzebuję auta w miarę niezawodnego..w tej chili kasa jaką wpakowałem w to auto to ok.16 tys zł. we wszystkie usterki jakie mnie spotkały na przestrzeni 3 lat (nie liczę eksploatacji filtry olej itp)..najpierw poszla jakas pompa i czujnik ABS- ktore to rzeczy zepsuły mi się tydzień po gwarancji -koszt 8,5 tys...
~rs
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Super,jestem bardzo zadowolony !!! Jest to mój drugi fiat od nowości i jeśli spisze się jak ten pierwszy z pewnością mojm następnym samochodem bedzie również fiat.
~Marcin
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Posiadam auto od nowości, przez 60 tys km żadnych awarii (poza wymianami oleju wymieniłem łącznik stabilizatora i klocki z przodu). Generalnie samochód wygodny i przestronny. Dobre materiały w środku, choć spasowanie mogłoby być lepsze bo na wybojach potrafi zatrzeszczeć. Trochę mało schowków jak na samochód rodzinny.
~Mario
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
150 koników jak na wielkie kombi wydaje mi się super, jechałem na wczasy z 4 dorosłymi pasażerami i pełnym bagażnikiem i nigdy mocy nie brakło. Według mnie więcej nie jest potrzebne. (Silnik)
~robert
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Bardzo dobre autko i wbrew obiegowej opinii na temat Fiatów odnacza się wysoką jakością wykonania i nieprzeciętnym komfortem.
2,9
~nmusahi
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Klapki wirowe wpadły do silnika , podgięły zawory ...egr do wymiany , turbina się poci , nierówna praca silnika (pasek wielorowkowy , napinacze , rolki itd ) , głośna praca klekotanie popychacze zaworów ,nieszczelna rurka od intelkulera , przepływomierz ? muli na niskich biegach (Silnik)
~..DaVid..
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
jest to auto dla rodziny która lubi jeździć na długie wojaże.
~strzelba
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
świetny samochód jedyny minus to brak radia z mp3... auto za ponad 100 tyś. taki drobiazg mieć powinno, reszta ok!
Dziennik kosztów dla Fiat Croma II
10,4
~macfeer
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Duze, bezpieczne, dynamiczne, solidnie wykonane auto. Nastepna tez bedzie Croma (jesli nie zaprzestana produkcji :-((...)