Lista ocen Fiat Croma II (133) - Silnik

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Gdyby nie klapy w kolektorze egr i dpf bylby doskonały. niewielkim kosztem można wszystko wyeliminować i św. spokój. Elastyczny oszczędny cichy mocy pod dostatkiem .
~Lukasz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Super. 150KM daje radę, przez 65000 km użytkowania wymienione: świeca żarowa, przepustnica, pompa płynu chłodzącego, raz czyszczony EGR. Ogólnie myślę, że całkiem nieźle.
~Miko
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Głośny, ale mocny. Oszczędny na trasie, ale dużo pali w mieście, za co winę ponosi skrzynia automatyczna. Nie miałem żadnego problemu z dpf, bo dużo jeżdzę w trasie.
~Marcin
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Na początku wydawało się bardzo dobrze, im dłużej jeżdżę tym bardziej uważam że przydałoby się więcej mocy. Zaskakująco mocno "zamula" go włączenie klimatyzacji.
~Tomek z Gdańska
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Silnik pięknie się zbiera, właściwie na drodze 90% samochodów zostawia w tyle. Silnik nie hałasuje, a nawet dźwięk jest przyjemny - słychać tą pojemność - daje mnóstwo przyjemności!
~voyzik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
miło jest czasem popatrzeć na krzyżówce we wsteczne lusterko... silnik zrywny, ma dobre przyśpieszenie - do tego jest bardzo elastyczny. Spalanie jak na tak ciężki samochód super małe.
~Mario
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
150 koników jak na wielkie kombi wydaje mi się super, jechałem na wczasy z 4 dorosłymi pasażerami i pełnym bagażnikiem i nigdy mocy nie brakło. Według mnie więcej nie jest potrzebne.
~przemo_p
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Silnik bardzo ładnie ciągnie, turbo dziura wyczuwalna lecz nie przysparza problemów, wciśnięcie pedału gazu powoduje mocne przyspieszenie, w końcu ma 8,5s do setki
~Mistr
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Szybko się zbiera, wysoki moment obrotowy przy niskich obrotach. Silnik to wielki plus tego auta. Jest i minus, przy bardzo dynamicznej jeździe potrafi spalić ponad 8L/100km
~dżony-świstak
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Silnik pracuje nadspodziewanie cicho. A po wciśnięciu pedału gazu i przekroczeniu 2000 obrotów po prostu rwie do przodu. Przy wyłączonym ESP nawet na 3 biegu trzeba sie pilnować.