Lista ocen Fiat Croma II (212)

~Mariusz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Elastyczny. Bardzo sprawny i oszczędny diesel 1,9 milijet. A przy tym 150KM, przy stosunkowo dużej masie auta spisuje się na medal. (Silnik)
~cinek156
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Auto moim zdaniem ok ma wady i zalety a które auto nie ma ?oto chodzi żeby tych wad nie było więcej ale nie ma rzeczy wiecznych ...następnym autem też będzie croma tyle że po lifcie po 2008 roku,chciałem kupić mazdę 6 w nowej kaście 2008+ ale kuzyn kupił i okazało się że niespełna 3letnie autko rdzewieje strasznie ponoć ten typ tak ma a szkoda bo to była jedyna taka alternatywa poza Cromą
~to mój 1 fiat
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
Nie spodziewałem się, że Fiat tak się w ostatnich latach poprawił.
~Mariusz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Dla rodziny. Na długie trasy. Prowadzenie i podróżowanie to relaks. Żadnego skrzypienia i stukania (jestem na to uczulony) tak wewnątrz jak i na zewnątrz. Następna będzie Croma, ale z mocniejszym silnikiem.
3,2
~Rafal
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
To jest podróbka samochodu. Jakość wykonania wnętrza jest na poziomie Astry F, którą miałem 20 lat temu. Urywają się klamki, odpadaja uchywty przesywania nawiewów, raz odpadła oslonka przeciwsloneczna,skrzypi i trzeszczy kazdy element..mialem to auto od nowosci i juz po roku trzeszczal jak stary rupieć.
~Paweł Drozd
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Wygodne i dynamiczne auto. Dość głośne zawieszenie. Za to bez problemów z prowadzeniem (nawet w dość trudnych warunkach i awaryjnych sytuacjach) Wpadki serwisu: nie potrafili wykasować komputera po wymianie oleju, a wkład lusterka sprowadzili nie ten, co trzeba.
4,1
~Imperator Et Dominus
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Bardzo duży samochód za śmieszne pieniądze, powoduje, że warto się nim zainteresować na rynku wtórnym.
~mirkom@aruba.it
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
super,duze,bezpieczne i dobrze wyposazone auto o interesujacej ,niebanalnej stylistyce
~eloile
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
Uważam iż Croma jest samochodem bardzo niedocenionym na który napewno warto zwrócić uwagę
Dziennik kosztów dla Fiat Croma II
10,4
~Michał
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
Do doskonałości potrzebny by był moment max. od 1800 obr./min ale jest wyżej , auto poddałem tuningowi i ma 235 KM i 470 Nm i teraz to pocisk przy średnim spalaniu 8,5 l/100 km MŁOT NA GTI!!! (Silnik)