Lista ocen Fiat Croma II (142) - Całokształt

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~I.K.
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Bardzo wygodny i cichy samochód, dla osób ceniących sobie komfort i szukających sporego samochodu dla rodziny 2+2. Wpisujęocenę \"dobrze\" bo nie ma aut doskonałych.
~kamillo.kamillo@interia.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Rewelacyjny. Kocham spojrzenia kierowców BMW i VW, którzy na autostradzie cisną do dechy swoje samochodziki, a i tak muszą podziwiać kształt tylnych światełek mojej Cromy.
~Jacek G
Kombi 2.4 20v Multijet 200KM 147kW
bardzo na plus zaskakujące auto - najlepszy jest jednak widok zaskoczenia na licach właścicieli \"buraczkowozów\" gdy znikasz za horyzontem a oni dawno gdzieś w tyle hihi!!!
~Peter1
Kombi 1.9 8v Multijet 120KM 88kW
Dużo miejsca dla pasażerów , spora wygoda podróżowania, niezłe standardowe audio, silnik dynamiczny i ekonomiczny zarazem ,wysoka jakośc wykończenia - słowem jak na FIATa - szacunek
~fiacik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
model na który czekałem , widać że konstruowano ją tak długo, jakość materiałów b.dobra. Jazda w trasie bajka , żal mi piweców marek niemieckich jak patrzą co ich wyprzedza.
~maciej2401@wp.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Niezły samochód z bardzo dobrym wyposażeniem w wersji emotion.W przypadku awarii kłopot , holowanie ,drogie części.Świetny na długie trasy i jako samochód rodzinny
~rs
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Super,jestem bardzo zadowolony !!! Jest to mój drugi fiat od nowości i jeśli spisze się jak ten pierwszy z pewnością mojm następnym samochodem bedzie również fiat.
~Karol
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
Za miesiąc będę jeździł cromką już 6 lat, zaraz po zakupie założyłem gaz. Auto duże w środku, praktyczne. Przy 250 tys wymieniałem uszczelkę pod głowicą.
~shacky
Kombi 2.2 i 16V 147KM 108kW
Bardzo fajne auto w rozsądnej cenie. Pod względem mechanicznym to Vectra C - ceny części akceptowalne, awaryjność raczej niska. Spalanie podaje dla LPG.
~matti_7
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Auto bardzo wygodne i przestrzenne. Dynamiczny silnik i małe spalanie na trasie. Samochód wysoki i czasami ma wrażenie że trochę buja na zakrętach.