Lista ocen Fiat Croma II 1.8 16v 140KM 103kW 2005-2010 (8) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dariusz
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
Bałem się fiata, bo poprzedni, jakiego miałem to "maluch" oraz tipo, croma jednak zachwyciła mnie wnętrzem (jasne kolory, funkcjonalne rozwiązania kokpitu. Po pięciu latach użytkowania i przejechaniu łącznie 130tys kilometrów (prawie całość na gazie) mogę powiedzieć, że to najmniej awaryjny samochód jaki miałem (w moim użytkowaniu były: VW, opel, peugeot, renault, honda, chrysler - każdy robiłem sporo kilometrów), nigdy mnie nie zawiódł...
~Andrzej
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
ogólnie samochód bardzo fajny. jest duży wygodny, dobrze sie prowadzi. w chwili obecnej drugi rok użytkuję samochód prejechałem ok 35000km i zadnych problemów, dobrze wyposażony, brakuje mi trochę podręcznych schowków, uchwytu na napoje, zwolnienie hamulca ręcznego niewygodne przez podłokietnik (schowek)
~Karol
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
Za miesiąc będę jeździł cromką już 6 lat, zaraz po zakupie założyłem gaz. Auto duże w środku, praktyczne. Przy 250 tys wymieniałem uszczelkę pod głowicą.
~elich@interia.pl
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
auto jest superi godne polecenia, jedyna niedogodnosc to dzwignia recznego hamulca, trudno nim operowac zza podlokietnika.
~eloile
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
Uważam iż Croma jest samochodem bardzo niedocenionym na który napewno warto zwrócić uwagę
~mlepek
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
Może nie porywa urodą, ale za to wygoda podróżowania bije inne samochody na głowę.
~to mój 1 fiat
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
Nie spodziewałem się, że Fiat tak się w ostatnich latach poprawił.
~Stefan
Kombi 1.8 16v 140KM 103kW
Autko w pełni zaspokoiło moje aktualne potrzeby w temacie poruszania się po drogach.