Lista ocen Fiat Croma II 1.9 16v Multijet 150KM 110kW 2005-2010 (62) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~voyzik
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
istny salon. Z tyłu nikt nigdy nie narzekał na miejsce na nogi. Samochód jest wysoki, więc i przerośnięte osobniki też nie maja problemów. z przodu dużo miejsca, a siedzenia mają ogromny zakres regulacji. Lubię pozycję z wyciągniętym do góry siedzeniem, bo wtedy widoczność do przodu jest wprost idealna.
~ktlukawski@wp.pl
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Do tego samochodu się WCHODZI, nie wsiada. Miejsca dla każdego w nadmiarze. Bagażnik 500 litrów-MAREA miała tyle samo, ale w CROMIE jest mniej ustawny, i nie ma płaskiej podłogi, i nie ma dzielonej tylnej klapy. ALE CROMA TO LIMUZYNA, a MARYSIA to tylko doskonałe kombi.
~cromiarz
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Powiem tyle - ciężarówka. Zwłaszcza z tyłu pasażerowie mogą siedzieć sobie jak na kanapie w domu. Pełno miejsca na nogi. Nawet gdy fotele przednie zostaną na maksa odsunięte do tyłu, wciąż jest wystarczająco dużo miejsca nawet dla wielkoluda.
~hudini
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Nie jestem wielkim facetem, zatem za mną jest sporo miejsca. Ale znajomy, który jeździł chwilę mym autem, a facet już raczej do dużych należy, czuł się w nim świetnie, a i pasażer za nim na brak miejsca nie narzekał.
~Mario
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Doskonały rodzinny samochód bardzo dużo miejsca tak z przodu jak i z tyłu, bardzo wygodne fotele nawet po drodze 1500 km nic nas nie bolało naprawdę super, bagażnik w mojej wersji 2 poziomowy też sie przydaje.
~Rolo Tomasi
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Bez zarzutu - siedzi się super bo wysoko - i wygodnie , siedzenia są idealne jeżeli chodzi o miękość / twardość - jest ten \" złoty środek \" . Może mogło by sie przydać ciut lepsze trzymanie boczne i lepsza regulacja kierownicy.
~oklauso
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
kapitalne siedzenia przód, arcywygodna kanapa tył [mercedes beczka się chowa], dużo miejsca nad głową i na nogi; bagażnik w połowie drogi między kombi a dużym hatchem, piętrowa podłoga w bagażniku, fajny bajer
~GUREGORI74
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
Doskonała pozycja dla kierowcy ustawiana kierownica w dwóch płaszczyznach fole przednie posiadają pełną regulację,z tyłu dla pasażerów nawet mających powyżej 180 cm jest wystarczająco dużo miejsca.
~mto
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
z przodu mnóstwo miejsca, z tyłu to wręcz za dużo (nie mogę dostać z przedniego fotela do fotelika dziecięcego) bagażnik nawet po opuszczeniu podłogi przeciętny tylna kanapa nie składa się na płasko
Dziennik kosztów dla Fiat Croma II 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
7,6
~MarCZ
Kombi 1.9 16v Multijet 150KM 110kW
miejsca czy to z przodu czy z tyłu nie brakuje zwłaszcza w drugim rzędzie można poczuć się jak w typowej prezesowej limuzynie, bagażnik duży 500 l wystarczający u mnie jest jeszcze podwójne dno super sprawa,